Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xantia komb2.0 HDI Excklusive Problem z zawieszeniem

wrobel03 05 Jan 2010 18:38 2033 2
    wrobel03
    Level 10  
    Witam państwa mam od niedawna problem z samochodem szukałem na forum coś na ten temat było ale podobne i nie byłem pewny żeby nie mieszać więc zadam pytanie w nowym temacie. Przejdźmy do rzeczy. Mam citroena xantie kombi 2.0 HDI 1999 r. i mam taki problem z zwieszeniem że po odpaleniu silnika tył nie chce się podnosić przód natomiast bez problemu pnie się w górę, tył zostaje w dole bez jakiej kolwiek reakcji natomiast przy przyłączeniu dźwigni na system serwisowy tył pnie się w górę i jest sztywny po pewnym czasie spada w dół. co może być tego przyczyną?? proszę o pomoc.
  • Helpful post
    mersand
    Level 1  
    Prawdopodobnie sfery z tyłu do wymiany. Zapraszam do forum citroena (forum ) tam ten temat był już wielokrotnie wałkowany
    wrobel03
    Level 10  
    dziękuje za pomoc nie były to sfery lecz łącznik kolektora spadł założyłem i wszystko gra:D:D ale dziękuje za namiary;) poniewaz byłem w serwisie nie dość że jechałem 80 km żeby dojechac do serwisu to mechanik nawet kompa nie podłączył tylko wziął na podnośnik i poświecił latarką i stwierdził ze masa części jest do wymiany całkowity koszt w komisie wyniósł by 1856 zł za naprawde i części co mnie zamurowało. dobrze że istnieją takie forum i tacy ludzie jak wy dziękuje raz jeszcze, a do komisu dzwoniłem i powiedziałem co miałem powiedzieć:D WIEC LUDZIE PIERW POPATRZCIE TUTAJ!!