Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAK DODAĆ PLIK NA STRONKE ?

14 Lip 2004 02:22 1876 10
  • Poziom 15  
    WITAM
    pytanie banalne ale jak dodaćplik na stronke tzn co wpisac w pliku index.html itd to bedzie plik .rar chcialbym aby po wejsciu kazdy mogl sobie go sciagnac nie wiem jak go dodac do html'a i na stronke
    pzdr
  • Poziom 34  
    <A HREF="nazwa.rar">To jest plik do ściągnięcia</A>
    lub
    <A HREF="www.cośtam.pl/nazwa.rar">To jest plik do ściągnięcia</A>
    lub
    <A HREF="htt://www.cośtam.pl/nazwa.rar">To jest plik do ściągnięcia</A>

+ wgranie do tego samego katalogu co *.html lub do wskazanego w odnośniku
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    mała uwaga większość systemów rozpoznaje wielkość liter więc na to też trzeba uważać bo link nie będzie działał
  • Poziom 31  
    raczej nie spotkalem sie zeby w windowsach robiloby to roznice czy duza czy mala litera, te rozroznienie jest chyba w linuxach
  • Poziom 42  
    djbolo napisał:
    raczej nie spotkalem się zeby w windowsach robiloby to roznice czy duza czy mala litera, te rozroznienie jest chyba w linuxach
    Ale większość serwerów WWW to są linuxy albo inne unixopodobne.
  • Poziom 13  
    Cos jest w tych wielkosciach liter. Znam to z autopsji. Kiedys glowilem sie nad tym co jest nie tak w jednym linku na mojej stronie i jak sie okazalo wystarczylo zmienic .HTM na .htm :P Oczywiscie jesli w sciezce do jakiegos pliku wstawie inna literke(wielkosc) niz powinna byc to nie chodzi.
    Pozdr!
  • Poziom 21  
    a możesz napisać czy korzystasz z jakiegoś edytora html to będzie łatwiej ci udzielić wskazówek
  • Poziom 34  
    esiox napisał:
    a możesz napisać czy korzystasz z jakiegoś edytora html to będzie łatwiej ci udzielić wskazówek

a to co za dziwactwo?? 1001 sposobów napisania kilku literek??
    "wskazówka" pisze się jednakowo we wszystkich edytorach

Więc powiedz o co Ci chodziło poza kolejnym bezsensownym postem nabijającym punkty!!
    W każdym razie ja nie rozumiem co ma składnia HTML do tego czy pisze się w wordzie, notatniku, editplusie, texpadzie i wielu innych

Ja używam notatnika, ostatnio bawię się texpadem. Masz jakąś wskazówkę dla mnie?? :lol:

Mam nadzieję, że to nie będzie wskazówka w stylu że lepiej pisać siedząc w fotelu :P
  • Poziom 21  
    Acula przestał byś się tak wymądrzać i zniesławiać mnie na forum zrozum ze są tacy co nie mają jeszcze dobrze opanowanego języka html i czasem lepiej podopiwedziec na jaką ikonkę kliknąć niż pouczać różnymi nie zrozumiałymi wierszami poleceń,ja w przeciwieństwie staram się pomóc a nie zbijać punkty których i tak mam już dość
  • Poziom 16  
    moglbys sobie wejcs na stronke o html i napewno znalazlbys rozwiazanie i jeszcze jakies inne fajne rzeczy ktore byc pewnie wykorzystal