Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

TV Royal-LUX TV7199 - obraz zw篹ony oko這 5 cm na dole

06 Sty 2010 00:08 1719 5
  • Poziom 17  
    Na dole ekranu jest czarny pas o szeroko軼i oko這 5 cm. Wymieni貫m kondensatory elektrolityczne w odchylaniu V bez skutku, luty poprawione. W trybie serwisowym tez nie mo積a tego wyregulowa. Czy瘺y to uk豉d ?
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej in篡nierii materia這wej. Zarejestruj si
  • Poziom 15  
    Kolego tam cz瘰to pada 1000mikro nie wiem czy ten kondensator wymieni貫 nie pami皻am numeru na p造cie g堯wnej.Ale sprawd dobrze czy wymieni貫 kondensatory przy pionie a nie przy foni? bo 豉two si pomyli w tym tv pozdrawiam.
  • Moderator
    rob.plrtv napisa:
    sprawd dobrze czy wymieni貫 kondensatory przy pionie a nie przy foni? bo 豉two si pomyli

Lepiej 瞠by si nie myli tak jak ty.
  • Poziom 15  
    Scalak te pada ale bardzo rzadko.

Dodano po 9 [minuty]:

radsat napisa:
    rob.plrtv napisa:
    sprawd dobrze czy wymieni貫 kondensatory przy pionie a nie przy foni? bo 豉two si pomyli

Lepiej 瞠by si nie myli tak jak ty.

Ja nie napisa貫m tego z這郵iwie, tylko trafia造 si te tv 瞠 wymienione by造 przez kogo kondensatory w fofi a nie w pionie.
  • Poziom 26  
    rob.plrtv napisa:
    Ale sprawd dobrze czy wymieni貫 kondensatory przy pionie a nie przy foni? bo 豉two si pomyli w tym tv pozdrawiam.

Chyba 瘸rtujesz:) Oj ty jajcarzu :D Ja takich co sie myl w ten spos鏏 nazywam hochsztaplerami.
  • Poziom 26  
    Ja na ten objaw w tym tv wymieni貫m C821 (220uF/35V) oraz ten 1000uF/16 (jest tu obok tego C821 na p造cie ale na schemacie go nie widz, wi璚 nie wiem jaki symbol).

Wg schematu mo積a by te wymieni C841 (0.47uF) ale ja takiego nie mia貫m, i nie trzeba by這, te dwa poprzednie za豉twi造 spraw i jest ok.