Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komplikacje ze storownikami do kamerki Apollo - 905

06 Sty 2010 02:23 1923 3
 • Poziom 2  
  Witam. Z góry napiszę że jestem całkowitym laikiem komputerowym i nawet jeżeli przeczytałem to gdzieś na forum (ale chyba nie) to ciężko mi to zrozumieć. Męczę się z tą moją kamerką już kilka godzin przeprowadzając kolejne eksperymenty ale na razie nic z tego. Stąd moja prośba: pomocy. Problem polega na tym że zainstalowałem sterowniki itd według zaleceń w instrukcji, potem zrestartowałem kompa jak kazali i rozpoczyna się po tym kreator znajdowania nowego sprzętu. Podczas instalacji
  wyskakiwał komunikat że lepiej nie instalować produktu bo nie jest
  zalecany przez windows ale mimo tego instalowałem dalej. Po czym za
  chwile pojawia się komunikat następującej treści: "potrzebny jest plik
  ksuser.dll z dysku CD-Rom z dodatku service pack 2 systemu windows XP
  professional. W końcu znalazłem na necie sam plik ksuser.dll i skopiowałem go do system32 ale po chwili wyskakuje komunikat że potrzebny jest tym razem plik ks.sys ale jego już nie mogłem ściągnąć. Oprócz tego ściągałem oprogramowanie ze strony producenta dla mojej kamery i nadal bez rezultatu. Czy ktoś mógłby mi doradzić ?? z góry dziękuję za pomoc.


  Proszę poprawić post. Zdania zaczynamy z wielkiej litery, kończymy, np. kropką.
  [DriverMSG]


  Dodano po 19 [minuty]:

  Dodam tylko że po zainstalowaniu danego pliku jak chce komputer pojawiają się kolejne żądania kolejnych plików systemowych których nie mam i nie mogę ściągnąć (dodam tylko że działam na SP1). Może w takim razie potrzebuje wszystkich tych plików a np ktoś z Was je posiada i mógłby mi wysłać? (przeczytałem na jakimś forum że tam to w innej kamerze pomogło a problem był ten sam)
 • Admin grupy komputery
  Pobierz i zainstaluj Service Pack 2 lub 3 - jak sam zauważyłeś jest on wymagany.

  Dodatkowo popraw swoje wypowiedzi, przecinki i niechlujstwo językowe.
  Regulamin pkt. 15.
 • Poziom 2  
  Przepraszam za niechlujną wypowiedź. wolałbym jednak uniknąć instalowania SP2 lub sp3 ponieważ słyszałem, że może mi paść komputer po zainstalowaniu tych dodatków do Windowsa. Nie wiem na ile to prawda, ale boje się, że będę musiał stawiać komputer od nowa, a nie mam możliwości teraz. Czy istnieje zatem inny, mniej skomplikowany sposób ?
 • Admin grupy komputery
  SP2 jak i SP3, są to wymagane poprawki systemu Windows XP i z pewnością po ich instalacji nic się nie psuje w komputerze.