Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technocel prezentuje przenośne ładowarki PowerPak

g_maly 06 Sty 2010 08:06 937 0
 • Technocel prezentuje przenośne ładowarki PowerPak
  Firma Technocel we wtorek zaprezentowała dwa nowe produkty, które dołączą do linii przenośnych akumulatorów i ładowarek. Są nimi PowerPak XT i PowerPak Duo. Obydwa urządzenia są poprawionymi wersjami poprzednio zaprezentowanych przez firmę modeli z serii PowerPak i oferują większe baterie. Producent twierdzi, że jego ładowarki są obecnie w stanie obsłużyć 95% wszystkich przenośnych urządzeń ładowanych poprzez port USB. Ładowarki są wyposażone w diody LED informujące o ilości pozostałej energii.

  Model PowerPak XT posiada jeden port USB i zawiera 1600mAh, litowo-jonową baterię, która pozwala na wydłużenie np. rozmowy przez telefon komórkowy o ok. 4 i pół godziny. PowerPak Duo wyposażono w dwa porty USB a wbudowany akumulator ma 2500mAh dla maksymalnego zwiększenia czasu działania telefonu podczas rozmowy do 6 godzin. Ponadto gdy podłączymy ładowarkę do gniazda każda z baterii może ładować samą siebie oraz podpięte przez USB urządzenie równocześnie.

  Nowe ładowarki firmy Technocel powinny trafić do sprzedaży pod koniec miesiąca. Cena PowerPak XT będzie wynosić ok. 50$, zaś PowerPak Duo ok. 60$.

  źródło:http://www.ipodnn.com/articles/10/01/06/powerpak.xt.and.powerpak.duo/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  g_maly
  Poziom 17  
  Offline 
  Specjalizuje się w: komputery, informatyka, sprzęt komputerowy
  g_maly napisał 295 postów o ocenie 10, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Piwniczna Zdrój. Jest z nami od 2009 roku.