Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konfiguracja wagi BIZERBA SW 500

06 Sty 2010 08:49 4693 6
  • Poziom 10  
    Witam Jest to mój pierwszy post na forum i proszę o wyrozumiałość.
    Posiadam wagę BIZERBA SW 500. Wyposażona jest w niemiecki interfejs(nie znam tego języka i stanowi dla mnie barierę). Posiadam do niej instrukcję w j. angielskim i za pomocą niej próbowałem skonfigurować etykietę, ale zauważyłem że nie ma niektórych opcji wymienionych w instrukcji.
    Zastanawiam się teraz czy dodatkowe opcje należy włączyć wadze, czy może poza językiem interfejsu rozkład menu jest inny. Zastanawiam się również czy w menu serwisowym można zmienić język interfejsu wagi z niemieckiego na angielski. Za wszelką pomoc będę wdzięczny.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Proponuje do źródła czyli bizerba polska tel.: 081 524 63 16. Powinni pomóc. Z tego co widze to waga kupiona poza granicami Polski. Gdyby w Polsce to miałbyś polską instrukcję obsługi oraz polski interfejs użytkownika. I tu widać zawsze oszczędności. Jak nie pomogą to przypomnij mi się na priva a coś pomogę.
  • Poziom 10  
    Dzięki. Dzwoniłem na podany numer telefonu. Pomimo dobrych chęci osoba z którą rozmawiałem nie była mi w stanie mi pomóc. Wyszło na to że posiadany przez ze mnie model ma nie co inną wersje oprogramowania(sc 61217400715). Podejrzewam że muszę coś ustawić wcześniej w wadze aby np. opcja konfiguracji etykiety była widoczna. Może ktoś posiada instrukcje w wersji polskiej?
    ps. mawi2 napisałem na priva
  • Poziom 26  
    Niestety. Czegoś takiego nie posiadam. Popytam się ale nie obiecuję. Jak by cos to dam znać.
  • Poziom 10  
    Pewnie w innych wagach tej firmy jest podobnie. Może ktoś spotkał się z tym problemem w innych urządzeniach firmy Bizerba?
  • Poziom 10  
    Witam Dorwałem instrukcje do wagi BS 800. Okazało się, że większość opcji jest podobnie rozstawiona. Poniżej daje opis jak edytować etykietę w wadze BIZERBA SW 500.
    - wciskamy przycisk 'Mod',
    - pyta się o hasło potwierdzamy przyciskiem '<-',
    - wciskamy po kolei przyciski '2' '2' '3',
    - pojawią się 3 opcje, zaznaczamy pierwszą i wciskamy '1'. Całość zatwierdzamy enterem.
    - na ekranie pojawi się nam nagłówek etykiety. Zmiany zatwierdzamy enterem.

W sumie łatwe do zrobienia jak się ma instrukcje :D

Dodano po 7 [minuty]:

Nie chce zakładać nowego tematu, a mam jeszcze jedno pytanie. Zastanawia mnie czy można tak skonfigurować wagę aby nie były wyświetlane opisy wartości drukowanych na etykiecie. Np chce żeby była wydrukowana cena ale bez słowa obok cena itd. np data ważności ale bez opisu "data ważności".
  • Poziom 26  
    Można. Trzeba wybrać inny format etykiety jeśli jest taki bez opisów, lub przeedytować istniejący. Nie wiem do końca jak to jest w serii BS ale w starszych edycja formatu etykiety była tylko z programu zewnętrznego z komputera.