Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Micro wieża LG FFH-171

kamilkropka 14 Lip 2004 16:04 2811 4
  • #1 14 Lip 2004 16:04
    kamilkropka
    Poziom 11  

Witam.

Posiadam micro wieże LG od wczoraj i mam pytanko.

Czy normalnym objawem jest to że jak dalikatnie uderze w półkę na której ona stoi to przeskakuje CD?
    Mysłałem że już w takim sprzęcie będzie jakiś bufor?

Pozdr

0 4
  • #2 14 Lip 2004 16:32
    CKsrv
    Poziom 32  

"Mysłałem że już w takim sprzęcie będzie jakiś bufor"

No co Ty? To nie jest przenośne więc po co. Druga sprawa to powiększa koszty.
    Trzecia sprawa to jakiś bubel jest ze przeskakuje, nie powinno, co innego pięścią.

0
  • #3 14 Lip 2004 17:08
    kamilkropka
    Poziom 11  

Hmmmm.

Może i bubel bo za niewielkie pieniądze. Ale mam pytanko. Czy iśc z tym wogóle do serwiu? napewno nie jest to uderzenie z pięści ale ja zaliczam to do delikatnych. Można coś z tym zrobić samemu? a może ten typ już tak ma :)

pozdr.

0
  • #4 14 Lip 2004 17:27
    CKsrv
    Poziom 32  

Źle mnie zrozumiałeś. Nie mówie ze masz "słaby sprzet" (dzis sa takie czasy ze nie kazdy inwestuje w rozrywke) tylko że trafił Ci się moim zdaniem słabszy egzemplarz. Taki, który w jakiś sposój jest niepełnowartościowy. Porównaj np. z CDromami czy innym sprzetem - można puknąć (w sprzet) i nic nie skacze. Wyjątek stanowi gramofon :)

0
  • #5 15 Lip 2004 16:54
    Valhala
    Poziom 12  

To że przy pyknięciu zrywa ci ścierzke to rzecz jak najbardziej normalna.
    Uderz w jaki kolwiek inny sprzęt z odtwarzaczem CD a zobaczysz że dzieje sie to samo.Producent każdeg sprzętu wychodzi z założenia, że taki sprzęt nie będzie narażony na wstrząsy.Poprostu producent chciał zaoszczędzić na kosztach i wyposarzył ten sprzęt w słabsze mechanizmy pozycjonowania i korekcji ustawienia soczewki lasera.

0