Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

HP Pavlion dv9000 - brak dźwięku w głośnikach

danb 07 Sty 2010 13:00 3623 7
  • HP Pavlion dv9000 - brak dźwięku w głośnikach

Poziom 20  

Witam serwisantów.

Mam problem z naprawą laptopa HP DV9000. Otóż w głośnikach nie ma dźwięku (wymienione tasiemki łączące płytę główną z głośnikami i panelem szybkiego uruchamiania). Po podłączeniu słuchawek do gniazda słuchawkowego dźwięk jest jedynie w lewej słuchawce. Wymieniono również panel słuchawkowy. Problem nadal występuje. Sterowniki poprawnie zainstalowane. Spotkaliście się może z takim przypadkiem ?? Jeśli tak to jak rozwiązaliście problem. Lub jeśli posiadacie jakieś pomysły byłbym wdzięczny za informację.

Pozdrawiam.

1 7
    Poziom 18  

Miałem taki problem ale zakończyło się wymianą płyty głównej. Zobacz czy wszystkie USB poprawnie działają pod obciążeniem.

0
    Poziom 20  

Porty usb działają poprawnie. Po podłączeniu poprzez hdmi taki sam objaw jak przy słuchawkach.

0
    Poziom 18  

Czyli sterownik lub płyta. Sterownik wylkuczyłeś więc masz odpowiedź. Jakiś mostek się odlutowuje.

0
    VIP Zasłużony dla elektroda

Nie jakiś tylko południowy (ten czarny)...

1
    Poziom 18  

Albo grafika która robić może podobne efekty (ta zielona najczęściej)

0
    Poziom 1  

U mnie udało się rozwiązać problem wymianą taśmy, która łączy MB z małym modułem na którym jest przycisk zasilający, wejścia złączy mikrofonów i wyjście na głośniki.

0