Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Popękana membrana morel tempo 6

piosab4686 07 Sty 2010 14:17 981 0
  • #1 07 Sty 2010 14:17
    piosab4686
    Poziom 2  

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, nie znalazłem podobnego tematu, wiec pisze nowy temat, a mianowicie,
    jakieś cztery miesiące temu zakupiłem nowe głośniki morel tempo 6, głośniki były wygrzewane przez jakiś miesiąc , drzwi mam wygłuszone , głosniki zamontowane na dystansach 35mm z mdfu, zasilone byly piecykiem hifonics nemesis 4*100rms(NIEKATOWANE), suma sumarum niema sie do czego przyczepić, a tu dwa dni temu, pokusiłem sie o przesmarowanie mechanizmu zamka centralnego, i zobaczyłem ze membrana w woferach jest popękana , w miejscu gdzie przylklejony jest amortyzator , i jeden i drugi glosnik do okoła ma pekniecia, pekniecia te są wierzchniej warstwy, tej powłoki którymi pokryta jest membrana, wykreciłem obydwa głosniki ,włączyłem muzyke ze srednim basem , a tu zonk , z tylnej czesci glosnika wydobywa sie dzwiek jak by membrana w cos udezała, jak przykrecam glosnik do drzwi, to tak bardzo nieslychac , ale wkurzyłem sie ze głosniki za ponad 500zł to taka lipa, miałem kiedys dls 426, potem dls c6a,i nic takiego niemiało miejsca,
    od czego mogło sie to zrobic i czy mozna to jakos naprawic ?, malując membrany jakims specyfikiem?
    bardzo prosze o podpowiedzi, pozdrawiam

0 0
  Szukaj w 5mln produktów