Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo 3000 N100 - przywracanie stanu fabrycznego

08 Sty 2010 00:09 4182 5
 • Poziom 9  
  Witam.

  Mam pewien problem z laptopem lenovo. Wydaje mi się, że jest dośc podobny do poruszanego już powyżej, jednak może jeśli sprecyzuję to dostanę pewną i konkretną odpowiedź.

  Mianowicie, pokuszona walorami estetycznymi, postanowiłam na Lenovo 3000 N100 zainstalować Vistę, co spowodowało niedziałanie Lenov'skiego Rescue and Recovery. Znalazłam na stronie producenta do pobrania jednak instalkę do tegoż programu i myślałam, że jak ją zainstaluje wszystko będzie ok. Stało się jednak inaczej. po ponownym uruchamianiu po instalacji, system już nie wystartował. Jedyną opcją, aby cokolwiek zdziałać było sformatowanie go Hiren's bootCD, co uczyniłam. jednak po sformatowaniu wszelkie dane zostały usuniete, co było dla mnie jasne, i nie jest żadny zaskoczeniem. Istota mojego probleu jest następująca. CHce dowiedzieć się, czy istnieje jakaś możliwość, aby teraz, nie mając jeszcze RnR, ale po zainstalowaniu go, czy istenieje możliwość do zorganizowania w komputerze takiego stanu rzeczy, aby w przyszłości było możliwe przeinstalowywanie systemu za pomocą przywracania do stanu fabrycznego. Bo nie powiem, ze była to instytucja szalenie wygodna i wszystko robiło się samo.

  Teraz przez własną głupotę, pozbawiłam się tego luksusu na przyszłość i chciałabym sie dowiedzieć, czy po zainstalowaniu na nowo RnR bedzie mozliwość wybrania w nim takiej opcji "Przywróc do stanu fabrycznego" a co za tym idzie windows bedzie sie instalował sam, łącznie ze wszystkimi sterownikami?

  A jesli zainstalowanie RnR tego nie da, to czy istnieje jakaś możliwość aby taki stan rzeczy jeszcze uzyskac?

  Bardzo proszę o pomoc!
 • Poziom 14  
  Jest taka mozliwość. Zgłoś się do autoryzowanego punktu serwisowego IBM/Lenovo. Tam możesz zakupić oryginalne płyty Recovery do Twojego modelu laptopa.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 9  
  Czy istnieje taka możliwość bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Tzn odzyskanie tego z ukrytej partycji windowsa? To przecież sie nie sformatowało.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 9  
  http://img20.imageshack.us/img20/5733/partition2.jpg


  to widok w partition magic, z tego co widać, na 80 GB dysku jest tylko 70 GB wolnego miejsca, poza tym widzi on ukrytą partycję.

  A czy jest ktoś w stanie pomóc w odzyskaniu tego wyżej opisanego stanu z ukrytej pratycji?