Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dwa modele ogrzewacza wody Termet-sposób podłączenia.

irishsugar 09 Sty 2010 11:28 5194 11
  • #1 09 Sty 2010 11:28
    irishsugar
    Poziom 12  

Mam w łazience ogrzewacz wody Termet 0089.Taki typowy zabytek.
    Chce go wymienić na Termet G19-02 Electronic.

Dwa modele ogrzewacza wody Termet-sposób podłączenia. Dwa modele ogrzewacza wody Termet-sposób podłączenia.

Sklepy do ceny pieca doliczają oprócz robocizny*,cenę części potrzebnych do montażu.
    np. materiał - 100,00zł (przewód kominowy, wężyk, filtr gazu, zawór wody, kształtki, redukcje)
    *robocizna czasami gratis

I moje pytanie - czy te dwa piece mają ten sam sposób podłączenia ?
    Co za tym idzie - nie muszę wydawać na dodatkowe części ? ...a może nie ? :|

Dwa modele ogrzewacza wody Termet-sposób podłączenia. Dwa modele ogrzewacza wody Termet-sposób podłączenia. Dwa modele ogrzewacza wody Termet-sposób podłączenia.

• #2 09 Sty 2010 11:54
    kierbedz4
    Poziom 33  

Ten piec będący na gwarancji może podłączyć tylko serwis.W innym przypadku utracisz prawa do naprawy gwarancyjnej.Serwis po montażu sprawdza czujnikiem wszystkie złącza na szczelność montażu oraz wydajność przewodu kominowego i wentylacji.Możesz wybrać albo zrobić dopłatę i fachowy montaż lub przez okres exploatacji kiedy montażu dokonasz sam żyjąc myślami kiedy też gaz rozwali ci chałupę.

• #3 09 Sty 2010 13:26
    irishsugar
    Poziom 12  

Czytaj ze zrozumieniem :|
    Ja tego nie chce podłączać osobiście swoimi rękami tylko pytam się czy będe musiał dopłacać serwisantowi za tą usługę czyli za dodatkowe części.

• Pomocny post
    #4 09 Sty 2010 14:25
    Usunięty
  • #5 09 Sty 2010 14:44
    irishsugar
    Poziom 12  

Myślałem,że będzie prościej :/
    No cóż muszę doliczyć te ceny części bo widzę,że się bez tego nie obejdzie.
    Dzięki za odpowiedź.

• #6 09 Sty 2010 23:05
    mirrzo

Moderator - Systemy Grzewcze

Ale to nie będzie 100 PLN, tylko więcej. No chyba, że dadzą rurę aluminiową spiro do odprowadzenia spalin. Jednak jest to niedopuszczalne. Filtry na gazie i wodzie obowiązkowe. Podłączyć może każdy z uprawnieniami gazowymi, a uruchamia serwis. Płacisz tylko za dojazd do uruchomienia.

• #7 10 Cze 2010 10:44
    vitus3k
    Poziom 18  

Tutaj daj węzyki atestowane do wody i będą musiały być podłączone na ,,krzyż" i do tego rure spalinową spiro ATESTOWANĄ, lub kwasówe. Do tego najlepszym rozwiązaniem bedzie dodatkowy czujnik spalin chyba że masz dobrą wentylacje itp.

Proszę poprawić błędy - na stałe
    mod - mirrzo

• #8 10 Cze 2010 23:42
    mirrzo

vitus3k napisał:
    ..rure spalinową spiro ATESTOWANĄ,

Jak to rura ?

kierbedz4 napisał:
    Ten piec będący na gwarancji może podłączyć tylko serwis.W innym przypadku utracisz prawa do naprawy gwarancyjnej.

Ten piecyk nie jest na gwarancji do czasu uruchomienia go przez serwisanta Termetu, bo to serwisant w imieniu Producenta udziela gwarancji.
    Zainstalować go może każdy instalator z uprawnieniami gazowymi. Dla Ciebie jednak lepiej będzie, jeżeli zdecydujesz się na zamontowanie przez instalatora autoryzowanego, lub serwisanta Termetu. Różnica w okresie gwarancji.

• #9 12 Cze 2010 15:04
    krisi3
    Poziom 20  

Jestem ciekaw jaka jest średnia cena dojazdu serwisanta tylko do uruchomienia?.

• #10 12 Cze 2010 20:46
    mirrzo

Do Termeta 0,8358 netto za każdy kilometr w obie strony

• #11 13 Cze 2010 01:33
    akwedukt
    Specjalista - systemy grzewcze

To tanio .

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME