Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Kangoo - brak jednego światła mijania

10 Sty 2010 05:23 11737 12
  • Poziom 13  
    Zgasło mi światło mijania po prawej stronie. Światło drogowe i pozycyjne działa. Lewa strona jest sprawna. Sprawdzałem bezpieczniki i są sprawne. Żarówka też sprawna. Ktoś wie gdzie szukać przyczyny? Może ktoś ma schemat elektryki? Za wszelką pomoc dziękuję.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 10  
    Często padają włączniki świateł przy kierownicy
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 13  
    Przełączniki działaja. Lewa strona jest ok. tylko prawa działa inaczej. Schemat byłby najlepszy. Myśle że to cos z komputerem czy cos. Tylko gdzie on jest. W komorze silnika jest sterownik ale czy to ten do swiateł..... Po wiązce nic sie nie da znaleźć.
  • Poziom 32  
    Który to rok tego kangura, światła sterowane komputerem w kango?
    Jak bezpiecznik sprawny to stawiam na włącznik i kostki połączeniowe na trasie od wyłącznika do reflektora.
    Pieszesz że sprawdziłeś bezpieczniki a na bezpieczniku od prawego mijania jest napięcie.
    A na elektrodzie chyba jest schemat
  • Poziom 13  
    Jest to rok 2003 na bezpiecznikach nie ma napiecia- nie swieci lampa. Czyli to jest przełącznik świateł? Jak rozbiore plastiki to dam znac co tam jest.
  • Poziom 42  
    Przełącznik jest dobry bo świeci lewe mijanie i poz. Dopiero w skrzynce bezpiecznikowej rozdziela się na prawą i lewą stronę. Sprawdź dokładnie zasilania na włączonych światłach (na bezpieczniku i kostce żarówki)
  • Poziom 32  
    Jak jest to 2003 kangoo II to światło mijania idzi przez przekaźnik w module UCH.
    Sprawdzałeś bezpieczniki w module w komorze silnika, bo chyba tam są od świateł.
    Sprawdź przekaźnik od światła mijania, powinny być chyba dwa od mijania i drogowego, dotknij ręką i przełączaj światła to namierzysz które to przekaźnik zamień je miejscami i zobacz co wtedy.
    Nie mam schematu więc nie pomogę konkretną wskazówką, robiłem taką usterkę w modusie 2004 i tam właśnie bezpieczniki i przekaźnik od światel były w module UCH
  • Poziom 42  
    saly napisał:
    Jak jest to 2003 kangoo II to światło mijania idzi przez przekaźnik w module UCH.
    Sprawdzałeś bezpieczniki w module w komorze silnika, bo chyba tam są od świateł.
    Sprawdź przekaźnik od światła mijania, powinny być chyba dwa od mijania i drogowego, dotknij ręką i przełączaj światła to namierzysz które to przekaźnik zamień je miejscami i zobacz co wtedy.
    Nie mam schematu więc nie pomogę konkretną wskazówką, robiłem taką usterkę w modusie 2004 i tam właśnie bezpieczniki i przekaźnik od światel były w module UCH

To nie clio, tam jest UCH jak w thalii
  • Poziom 42  
    Nie idą, z przełącznika zespolonego na skrzynkę bezp. a stamtąd na lampy. Jest wersja z dużym UCH,em ale bodajże full opcja (szyby impulsowe, auto światła, czujnik deszczu itd) Sprawdziłbym złącze w skrzynce bezpieczników/przekaźników pod maską (pod podstawą bezp/przek. lubi tam zielenieć)
  • Poziom 13  
    znalazłem ..... problem był w konektorze przy bezpiecznikach. konektor zmienił kolor na jasno zielony. Po doprowadzeniu koloru konektora do barwy naturalnej ...światła zaczęły świecić. Dziękuję wszystkim za pomoc.
  • Poziom 9  
    witam
    Panowie mam problem z Renault Clio 2 rok 2002.
    Nagle przestalo swiecic przednie lewe swiatlo mijania oraz postojowe,natomiast swiatlo dlugie funkcjonuje normalnie.Sprawdzilem obydwie zarowki oraz bezpieczniki nalezace do tego swiatla i wszystko jest ok.
    Macie jakis pomysl co to moze byc?
    pozdr.romi06
  • Użytkownik usunął konto