Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmontowany zestaw ZL2AVR za 149 zł

10 Sty 2010 13:26 1098 4
  • PCBway
  • Poziom 22  
    Bo ja wiem czy to takie podejrzane na alledrogo ten sam zestaw z programatorem zmontowany kosztuje 165 zł więc chyba to nie jest zła cena. Sam mam ten zestaw z allegro i nie mam na co narzekać.
  • PCBway
  • Poziom 12  
    Witam.
    Sprzedawca (czyli ja;) ) sam montuje zestawy. Do tej pory w wersji zmontowanej poszło kilkanaście sztuk i jak na razie nikt nie zgłaszał żadnych problemów. Zasadniczo nawet nie ma co tam popsuć - wszystkie scalaki są w podstawkach, a pozostałe elementy trudno przypalić.

Co do ceny - generalnie jest to nowość a niska cena ma przyciągnąć potencjalnych klientów... jak widzę efekt jest odwrotny - zamiast przyciągać, odstrasza ;). Koszt elementów i PCB w detalu to 100zł. Montaż płytki to jakies 30 minut. Mnie raczej dziwi dlaczego "ktoś inny" bierze 200zł za taką usługę ;). Gdyby chociaż było tam coś do wyregulowania itp.
  • Poziom 2  
    Witam

Przypadkiem trafiłem na ofertę Rasskabaka i dlatego mnie zdziwiło to, że te zestawy są takie tanie w porównaniu z ofertą innych sprzedawców. Sam miałem zamiar kupić lub zrobić ten zestaw, okazało się że mam blisko do sklepu Rasskabaka więc pewnie w tygodniu tam zajrzę :D

Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Zobacz sobie tu
    Od razu napisze, ze nie jestem w żaden sposób powiązany z producentem/sprzedawcą , po prostu jestem użytkownikiem.
    IMO o wiele lepsza, a niewiele droższa.
    p.s teraz sprzedają już wersję 3 , umożliwiająca m.in programowanie "czystego"- bez bootloadera- procka za pomocą portu USB