Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6220 classic - Wyświetlacz

10 Sty 2010 15:32 5638 9
  • Poziom 2  
    Mam problem z wyświetlaczem.Tel upadł i przestał działać wymieniłem na nowy i świeci się na biało. Bawiłem się włączałem i wyłączałem i 2 razy się włączył normalnie wgrałem softa wszystko ok działało ale po wyłączeniu tel i włączeniu znowu biały ekran i nie moge włączyć i przed wgraniem dziwnie wyświetlacz migał na biało
  • Poziom 31  
    Jeśli kupiłeś podróbę to nic dziwnego jeśli oryginał szukaj usterki HW.
  • Poziom 2  
    Ale na nowym wyświetlaczu działało i sprzedawca pisał ze to oryginał , Kupiłem 2 takie wyświetlacze i do innego tel i w obu tel biały ekran czyli podróba jednak ?
  • Poziom 31  
    Trudno powiedzieć czy to wina lcd czy usterka na płycie głównej, ile płaciłeś za ten lcd to Ci powiem czy to oryginał.
  • Poziom 2  
    27.99zł za 1 sztukę

Na forum nie podajemy linków do serwisów aukcyjnych - mod arti123
  • Poziom 31  
    Bez urazy, ale nie łudź się że za te pieniądze kupiłeś oryginał. Chyba że ktoś okradł kontener z akcesoriami. 100% podróba. Niestety to nie wyjaśnia usterki.
  • Poziom 2  
    Witam!!Mam podobny problem tez wymienilem wyswietlacz i tez swieci na bialo wczesniej bylo slychac jak sie uruchamia a teraz tylko swieci na bialo i nic nie dziala Nie mam pojecia co zrobic .Czy kupic wyswietlacz orginalny ??
  • Poziom 26  
    dadi36 każdy przypadek może być inny. Ja na Twoim miejscu spróbowałbym podstawić inny pewny LCD a później szukał usterki dalej.
  • Poziom 2  
    Kolego HaKeR jak myslisz warto softa wgrac ??Tylko ja tego nie robilem czytalem troche o tym i troche sie boje ze uwale telefon ;)
  • Poziom 26  
    Jeżeli nie wgrywałeś softa od nowa to w takim przypadku koniecznie. A więc najpierw soft, później podstaw pewny LCD jeśli to nie pomoże to ustarka HW. Za LCD zazwyczaj odpowiada EMI filtr nie mam serwisówki i nie wiem jak jest akurat w tym modelu ale jak trzeba to się znajdzie. Najpierw te zabiegi opisane powyżej.