Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amplitunet i jego wykorzystanie

jamal 10 Sty 2010 20:29 714 3
  • #1 10 Sty 2010 20:29
    jamal
    Poziom 10  

witam doswiadczonych i nie tylko
    chciałbym sie podzielic z wami moimi watliwosciami co do zakupu amlitunera i jego wykorzystania
    pytanie jak wiele na tym forum jednak ja zapytam troche z innej strony - otóz mój wybór jeśli chodzi o zakup sprzetu padł na amplik yamaszka 565

http://www.audioklan.com.pl/www-produkt.php?id=1937

+ zestaw 5.0 koda np av710 , jesli chodzi o odtwarzacz dvd to na razie zostane przy tym co mam tzn manta lord 033 (na razie jak wpomniałem)
    moje pytanie tyczy głównie posiadaczy tejże yamaszki i audiofili którzy maja wieksza wiedze ode mnie - jest on powiedzmy ze srednio-wyższej półki i właśnie czy ja wykorzystam te wszystkie HD, skalery,blu ray,7x 105W itd itd- jak bardzo jest mi to potrzebne ,z jakimi korzyściami i ograniczeniami musze sie liczyć, czy nie lepiej kupić cos tanszego - z drugiej strony jest to troche zapas na przyszłosc
    jesli uwazacie ze jest lub będzie mi to potrzebne teraz lub w przyszłości - tutaj zdaje sie na wasze opinie, ale jesli miałbym nie wykorzystać tych wszystkich funkcji to może trzeba przejrzec jakąś niższa półke? np yamaha 465?
    do tego amplika chciałbym zakupic zestaw
    http://www.koda.pl/produkt/1736/ZESTAW_KINA_DOMOWEGO_5.0_TAGA_HARMONY_TAV-606

0 3
  • #2 10 Sty 2010 20:40
    basstec
    Poziom 34  

Ja powiem tak:

Bluray coraz tansze filmy jak i odtwarzacze, 565 ma wszystkie nowe dekodery wiec bedziesz mogl w przyszlosci blizszej badz dalszej cieszyc sie dzwiekiem nowych formatow. Wiadomo, ze wiekszosc zwyklych sluchaczy kupuje sprzet na lata i fajnie bedzie jak za roczek sobie kupisz bluraya i zarzucisz jakis film dekodowany w nowym formacie cieszac sie z super dzwieku.

0
  • #3 11 Sty 2010 15:40
    jamal
    Poziom 10  

a co sądzicie o tym zestawie głośników???

0
  • #4 11 Sty 2010 17:13
    basstec
    Poziom 34  

W tej cenie to koda AV710, swego czasu bardzo dobre becki a kosztowaly 3 razy tyle prawie.

0