Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czytnik kart podpięty a Windows widzi stację dyskietek

11 Sty 2010 10:12 3005 7
  • Poziom 12  
    Panowie jak w temacie.Zakupiłem sobie nowego kompa i zamiast stacji dyskietek podpiałem czytnik kart, ale mój windows 7 nie widzi go. Natomiast w moim komputerze wyświetla, że jest podłączona stacja dyskietek. Co jest skopane?
  • Poziom 43  
    A co się dzieje jak włożysz do tego czytnika jakąś kartę pamięci? Widzi ją komputer?
  • Poziom 16  
    Musisz przestawic w biosie tryb emulacji urządzeń usb na auto
  • Spec od komputerów
    Wyłącz stacje w biosie.
  • Poziom 12  
    Kurcze chłopaki. Wyłączyć stację dyskietek potrafię, ale przestawić tryb emulacji usb już nie. Człowiek się angielskiego nie uczył i teraz ma. Może podpowiecie jak się to nazywa. Płyta Gigabyte.
  • Poziom 16  
    makada napisał:
    Kurcze chłopaki>Wyłączyć stację dyskietek potrafię,ale przestawiś tryb emulacji usb już nie. Człowiek się angielskiego nie uczył i teraz ma.Może podpowiacie jak się to nazywa.Płyta Gigabyte.

Poszukaj tam gdzie bedzie duzo na temat USB lub załaduj ustawienia domyślne biosu to będzie prostsze. "Load bios defaults" lub "Load optimized defaults" powinno pomóc
  • Poziom 43  
    Cytat:
    ...Płyta Gigabyte.

Jeśli oczekujesz od nas konkretnej pomocy, to przedstaw dokładny model płyty głównej.
  • Poziom 12  
    Ok model sprawdzę popołudniu i dam znać.I wiecie co chyba coś poprzestawiałem w biosie bo przestał mi komputer widzieć modem Play.A przed moimi zabawami z biosem widział.Teraz odpalam kompa i nie widzi,Muszę wyjąć i ponownie włożyć modem i wtedy działa.

Dzięki za pomoc.Wszystko naprawione.Okazało się ze czytnik kart był uszkodzony,po podłączeniu nowego wszystko zaczęło hulać.