Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki do komputera za 400zł

lopezrob 11 Sty 2010 16:45 1550 6
  • #1 11 Sty 2010 16:45
    lopezrob
    Poziom 11  

Witam wszystkich, chciał bym nabyć głośniki do komputera w cenie do 400zł I bardzo mnie interesują genius 5005, tylko maja jedna wadę nie maja wyjścia słuchawkowego, a siedząc wieczorem nie mogę słuchać głośnej muzyki Potrzebował bym coś podobnego jak genius tylko z wejściem słuchawkowym na 5 głośników, bądź wierze 5,1 w tej cenie, albo chociaż głośniki i wzmacniacz żebym mógł podpiąć do tego komputer i np: telewizor Z góry dziękuje za odpowiedź i rady co do sprzętu Mój pokój ma jakieś 18m2

0 6
  • #2 11 Sty 2010 22:12
    dues
    Poziom 28  

Miałem kiedyś podobny problem i te same głośniki. Kupiłem rozgałęźnik na mini jack'a za 1,5 zł i po problemie.
    :)

0
  • #3 12 Sty 2010 18:57
    Dani66
    Poziom 30  

Lepiej byłoby gdybyś kupił starsze kolumny Tonsila i wzmacniacz Unitry z wejściem słuchawkowym (wiele takich jest).

0
  • #4 12 Sty 2010 20:37
    lopezrob
    Poziom 11  

dues napisał:
    Miałem kiedyś podobny problem i te same głośniki. Kupiłem rozgałęźnik na mini jack'a za 1,5 zł i po problemie.
    :)

Czyli gdzie go podłączyłeś i czy szło robić głośniej poprzez pokrętło Bo mogę tez słuchawki podłączyć w komputer ale cicho dość słychać, chociaż dam na max to dla mnie i tak jest trochę cicho Dlatego takie pytanie, bo mi trzeba wytłumaczyć wszystko jak krowie na rowie

0
  • #5 12 Sty 2010 22:18
    dues
    Poziom 28  

Mam karte SB X-fi. Słuchawki i głośniki podłączyłem jednocześnie przez rozgałęźnik bezpośrednio do karty. Wszystko grało jak powinno. Może w Twoim przypadku to wina karty? Polecam przynajmniej SB Audigy, a jak do geniusów to 5.1 oczywiście.

0
  • #6 12 Sty 2010 23:17
    lopezrob
    Poziom 11  

dues napisał:
    Mam karte SB X-fi. Słuchawki i głośniki podłączyłem jednocześnie przez rozgałęźnik bezpośrednio do karty. Wszystko grało jak powinno. Może w Twoim przypadku to wina karty? Polecam przynajmniej SB Audigy, a jak do geniusów to 5.1 oczywiście.

Głośników jeszcze nie mam, a co do grania cicho to chodziło mi o ciche granie na max z kompa ( czyli gra normalnie ale chciał bym głośniej zrobić a tu skala głośności na max, i dlatego mówię ze cicho) Co do karty to mam zintegrowaną z płyta MA770T-UD3P czyli 8-kanałowa karta dźwiękowa Realtek ALC888 I tu powinno śmigać, a pytanie było czysto teoretyczne czyli, czy można robić głośniej tak jak byś miał słuchawki w wieże podpięte, a wieże w kompa i przy robieniu głośniej wieża chciały by Ci uszy odpaś
    A co do wzmacniacza i głośników to wolał bym mieć 5,1 a za taką kwotę będę miał ciężko kupić 5 głośniki i wzmacniacz Myślałem też nad używaną wieżą Technics ale jest zbyt droga A geniusy maja tez taka zaletę że mogę je jeszcze podpiąć pod np: telewizor

0
  • #7 19 Sty 2010 15:16
    lopezrob
    Poziom 11  

Zastanawiałem się nad wieża EH 570 Technics za 420zł i już miałem ja kupić, ale wyskoczyły inne wydatki i wieża przeszła koło nosa Napotkałem LOGITECH X-540 i te maja wyjście słuchawkowe Myślałem nawet nad wzmacniaczem i głośnikami ale i tu jak patrzyłem to budżet przekroczy A z drugiej strony na razie muszę się zadowolić tylko samymi słuchawkami z braku kasy Z góry dziękuje osobom co mi odpisali i poświecili swój cenny czas

0