Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BERETTA IRDA 11Bi poszukuje iskrownika BK-175EN

deto14 11 Sty 2010 20:31 4433 4
  • #1 11 Sty 2010 20:31
    deto14
    Poziom 9  

Witam

Mam awarię pieca gazowego Beretta 11Bi i poszukuję iskrownika K-sparker, model BK-175EN.
    Jeśli ktoś ma do sprzedania, bądź wie gdzie mogę go kupić proszę o informacje zwrotną. Dla szybszego kontaktu, proszę o telefon 510295028.
    W serwisie powiedziano mi, że ten element jest nienaprawialny, chyba że ktoś ma odmienne zdanie to proszę o szczegóły.

Z góry dziękuję za pomoc
    Tomasz

0 4
  • #2 11 Sty 2010 20:40
    ol_an
    Specjalista - systemy grzewcze

Odpowiedzieli zgodnie z prawdą. Moduł jest nienaprawialny (zalany żywicą). Czy w serwisie nie mieli modułu? Cena katalogowa 332,15zł

1
  • #3 12 Sty 2010 18:27
    deto14
    Poziom 9  

Witam

właśnie ta cena mnie zabiła, szukam tańszej opcji, bo niestety cena tego iskrownika to ponad 50% wartości całego pieca. Alternatywą jest ściągnięcie próbek z Tajwanu, prosto od producenta. Jeśli kontakt się sprawdzi to dam znać, dla potomnych, których również ten problem dotknie, ponoć taka wada tego pieca.

Ps. Jeszcze jakiś czas temu znalazłem na allegro iskrownik w cenie 98 zł z rozbiórki. Niestety wtedy jeszcze nie wiedziałem, że będę potrzebował tego modułu.

Pozdrawiam

0
  • #4 12 Sty 2010 21:13
    ol_an
    Specjalista - systemy grzewcze

Może to i lepiej, że nie kupiłeś, bo pytanie brzmi dla czego z rozbiórki? Może właśnie elektronika?

0
  • #5 30 Cze 2010 08:43
    deto14
    Poziom 9  

Finalnie iskrownik zdołałem kupić w serwisie przez znajomą za 150 PLN. Kontakt z Tajwanu nie odpowiedział, z kolei iskrownik jest nienaprawialny.

Najlepsze jest to, iż iskrownik był dobry, okazało się, że spaliny się cofnęły i wystarczyło wcisnąć z tyłu czerwony przycisk-zabezpieczenie. JEŚLI KTOŚ POTRZEBUJE ISKROWNIK TO MAM W DOMU JEDEN SPRAWNY, KTÓRY MOGĘ ODSPRZEDAĆ.

1