Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3110 c nie włącza się

11 Sty 2010 21:59 1734 4
  • Poziom 1  
    Witam Wszystkich!
    Otóż, mam taki mały problem z nokią 3110c. Pękł mi wyświetlacz sam od siebie, więc kupiłem nowy i postanowiłem go zamontować samemu. Myślałem, że jest to najprostsza rzecz jaką można samemu wykonać w telefonie. Jednak nie. Po wymianie wyświetlacza telefon nie włącza się i nie daje znaków życia(nie podświetla się klawiatura). Po podłączeniu do komputera, system wykrywa sprzęt ale nie jestem w stanie nic wykonać przez program Nokia PC Suite, ponieważ muszę połączenie potwierdzić w telefonie, a jak pisałem nie mam takiej możliwości, gdyż nic się nie włącza (również wyświetlacz).
    Z góry dziekuje za rady i pomoc;)
    Pozdrawiam.
  • Poziom 34  
    Oj stary, serwis gsm Ci zostaje. Jak nie potrzafisz wymienic lcd co jest faktycznie bardzo proste to naprawic tym bardziej nie bedziesz umial. Sorry za szczerosc.
  • Poziom 12  
    Sprawdz jeszcze czy bateria jest wystarczajaco naladowana
  • Poziom 24  
    Podstaw jeszcze raz stary lcd, jeżeli telefon się włączy winy szukaj po stronie nowego lcd, jeżeli nie - serwis.
  • Użytkownik obserwowany
    Coś mi się wydaje, że kolega przy wymianie ukruszył filtr od lcd. Pozostaje tylko serwis. Spróbuj też jeszcze raz podpiąć nowy lcd, może coś nie docisnąłeś.