Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prostownik z Lidla Ultimate Speed

12 Sty 2010 10:24 24023 3
 • Poziom 8  
  witam
  od jakiegos czasu rozgladam sie za prostownikiem czy ten z lidla o parametrach 6/12 V o pojemości od 1,2 do 120 Ah w pełni automatyczny proces ładowania , różne prądy ładowania max. 3,8 A jets cos warty???
  mam akumulator 74Ah , jak długo bedzie sie ładował akumulator gdzy załózmy napiecie na akumulatorze bedzie wynosiło 11 V.

  pozdrawiam i liczena na cene opinie
 • Poziom 28  
  Witam. Jeżeli sam będziesz go używał (bez pożyczania sąsiadowi do rozruchu) to będziesz go mógł eksploatować latami. Służy on do normalnego ładowania (nie szybkiego doładowywania). Czas ładowania będzie uzależniony od stopnia rozładowania akumulatora i jego stanu technicznego. Warto zapoznać się z instrukcją. Pozdrawiam
 • Poziom 34  
  Będzie się ładował w czasie zależnym od pojemności akumulatora i Twój akumulator &5 Ah powinien być ładowany około 20 godzin.Jest to uzależnione od stanu akumulatora i napięcia utrzymującego się na nim przed ładowaniem.Po naładowaniu elektronika sama odłącza ładowanie akumulatora.Jeżeli Twój akumulator jest głęboko rozładowany to ten prostownik nie podejmie pracy a to z tego tytułu że układ elektroniki prostownika zasilany jest z tego akumulatora.A z pustego to i Salomon nie naleje.Prostownik nadaje się tylko do podładowania akumulatora a nie ładowania gdy jest głęboko wyładowany. Na pewnym portalu jest cała masa prostowników o lepszych parametrach.

  Dodano po 16 [minuty]:

  Obecnie w Sklepach wielkopowierzchniowych Real sprzedawane są prostowniki produkcji niemieckiej w promocyjnych cenach dochodzących do 50 % ceny o prądzie ładowania 6A w cenach od 60zł.Wybór jest większy w zależności od zastosowania.