Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wybrać model pralki BOSCH

12 Sty 2010 20:02 8774 8
  • Poziom 10  
    Mam problem z zakupem pralki.Wybrałem firmę BOSCH tylko nie mam pojęcia jaki model wybrać,interesuje mnie załadunek od przodu,pojemność 6kg i ewentualnie wyświetlacz.
    Proszę o fachową pomoc.A może wybrać całkiem inną firmę. Wielkie dzięki za pomoc.
  • Poziom 39  
    Osobiście eksploatuję Maxx 5 i jestem bardzo zadowolony.
  • Poziom 26  
    Bez wyświetlacza dobrą praleczką jest WAE 20160 PL - 6 kg wsadu i 1000 obr/min wirowanie, z małym wyświetlaczem WAE 20360 PL - parametry te same co powyższy model.
  • Poziom 21  
    Romanel55 przyznam się że uważam bosche i siemensy made in Poland za przereklamowane. Gorenje ma moim skromnym zdaniem ciekawsze produkty (WA72125). Electrolux ewf10470 także wygląda ciekawie itd. Jest w czym wybierać:)
  • Poziom 13  
    Moim zdaniem nieważne, który model pralki Bosch wybierzesz i tak będziesz zadowolona. Bo uważam, że bosch jest jedną z najlepszych firm, które produkują sprzęt do domu... Może po prostu poprzeglądasz oferty różnych sklepów, żeby porównać ceny i sprzęt.
  • Poziom 21  
    Manana a czemu tak sądzisz? Polecam lekturę forum. Poszukaj coś na temat serii waaxxxx boscha:)
  • Poziom 13  
    manana napisał:
    Moim zdaniem nieważne, który model pralki Bosch wybierzesz i tak będziesz zadowolona. Bo uważam, że bosch jest jedną z najlepszych firm, które produkują sprzęt do domu... Może po prostu poprzeglądasz oferty różnych sklepów, żeby porównać ceny i sprzęt.

opinia poparta twardymi argumentami :D
  • Poziom 10  
    manana napisał:

Żebyś się nie zdziwił kupując Boscha z Wrozametu. We Wrozamecie, obecnie FagorMastercook zamawiały sobie partie takie firmy jak Siemens czy Bosch. Oprócz tego Brandt, Vedette, Fagor i kilka innych. Porównaj np pralki ładowane od góry. Mastercook a Bosch lub Siemens. Cały bęben różni się tylko drzwiczkami gdyż te z Boscha posiadają tzw hamulec (nie otwierają się gwałtownie). Podobnie jest z innymi częściami. Różnią się bzdetami a cena 2 razy wyższa...
  • Poziom 10  
    Dzięki wielkie wszystkim za opinie w tym temacie.
    Pozdrawiam.