Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

thomson 32LB130S5 wyłącza się sam i po ok 2s włącza się sam

13 Sty 2010 10:22 4505 3
  • Poziom 10  
    Mam problem posiadam LCD THOMSON 32LB130S5 INTUIVA po kilkunastu minutach od włączenia tv gaśnie i ponownie się załącza i takw kołko jak by jakiś niewidzialny pilot .Ze swojego wyjąłem baterie bo myślałem że on jest sprawcą ale nic to nie dało gdzie szukać przyczyny i jaki może być koszt naprawy
  • Poziom 16  
    Poszukaj przyczyny w układzie zasilania.
  • Poziom 13  
    saluto72 napisał:
    Mam problem posiadam LCD THOMSON 32LB130S5 INTUIVA po kilkunastu minutach od włączenia tv gaśnie i ponownie się załącza i takw kołko jak by jakiś niewidzialny pilot .Ze swojego wyjąłem baterie bo myślałem że on jest sprawcą ale nic to nie dało gdzie szukać przyczyny i jaki może być koszt naprawy

Chcesz szukać przyczyny, czy oddać sprzęt do serwisu?
    Ważna sprawa - nie pytaj ile może kosztować naprawa; każda firma ma swój cennik, a przyczyn zachowania Twojego sprzętu jest tyle, ile elementów w zasilaczu i podzespołach przez niego zasilanych...no trochę przesadziłem, ale niedużo
    pozdro
    rudy
  • Poziom 6  
    witam
    Mam ten sam Telewizor thomson 32lb130s5 nie włącza się dioda nie świeci zero reakcji na podłączenie prądu, sprawdziłem dwa bezpieczniki są sprawne . nie wiem czy jest ich tam więcej ale chyba nie . co można jeszcze sprawdzić? Przeglądnąłem elementy rezystory mają przejścia.
    Moderowany przez Olek II:

3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.
    3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.