Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood 3549 + Pioneer TS-W307D4 Zestawik

14 Sty 2010 14:23 1149 8
  • Poziom 12  
    Witam. Chcialbym poznac Wasze zdanie na temat zestawu, ktory chce miec w samochodzie. Czy ten wzmacniacz o mocy 2 x 100W / 1 x 300W (RMS) wystarczy, dla Pioneera-jak w temacie?
  • Poziom 35  
    Sub ma o ile sie nie myle dwie cewki po 4ohm czyli mozna go spiac w 2ohm lub 8ohm i ma 400wat a wzmak w 2ohm raczej nie zagra a w 8ohm bedzie mial okolo 150wat czyli jezeli jest tak jak pisze to masz wzmaka 3 razy za slabego
  • Poziom 12  
    A nie moge podlaczyc pod jedna cewke 4Ω?
  • Poziom 36  
    Nie możesz, uszkodzisz głośnik.
  • Poziom 42  
    W tej prawie że cenie możesz kupić subik clariona jednocewkowy który objeżdza tego pionka.
  • Poziom 12  
    Okej. Wolalbym juz zostac przy Pioneer'u. Co monoblockow moglbym kupic, cos w "Dobrej" Cenie? Cena, ktora moge dac to 1-400 zl, tylko pytanie, czy dostaniemy taki mono za ta sume?

Chlopaki, wielokrotnie mi tlumaczyli userzy forum, o 2-cewkowych glosnikach, podlaczanie itp. Mialem Lanzara MaxP124D, kazdy mowil, ze to 2-cewkowy. To byla nieprawda, bo Producent wypuscil na europe-polske wersje 1-cewkowe, ja taki mialem i bardzo malo bylo o tym napisane. Zmierzam do tego, ze wydaje mi sie, ze ten Pioneer tez jest Taki. Podam cytat z opisu :

"# (...) a terminale podłączeniowe umiejscowiono po jednej stronie głośnika (ułatwia podłączenie kabli w głośnikach dwucewkowych).
    #
    # TS-W307D4 podwójna cewka 4 Ohm (fabrycznie zmostkowana do pojedynczej cewki 4 Ohm) (2-8 Ohm) (...)
    "

Na portach (dwoch), mam napisane "4 Ω". Jak rozumiec ten zacytowany kawalek?
  • Poziom 12  
    crazy_88 Prosze podaj mi namiary na tego Clariona za 150 zl. :P Chyba nie dostane za ta sume..

Czy monoblock Blaupunkta GTA 1300 bedzie wporzadku?
  • Poziom 12  
    Mam Blaupunkta GTA 1350 jest to ogólnie to samo tylko nowsza wersja niz GTA 1300, wzmak wart swojej ceny, ja za niego dałem 220zł na alledrogo i gośc ma ich jeszcze dość sporo bo dzwoniłem do niego.. Jeżeli pioneer ma cewki 2x4 Ohm to jakby go spiąć w 2Ohm to by ogólnie dostał te 500w RMS i by mu pewnie wystarczyło, bo głośnik ma 400w :).. Co prawda mi się trafił wadliwy egzemplarz ;] bo 20min pograł i koniec.. potencjometr był do wymiany i raz grał raz nie grał i przez to jakiś tranzystor padł.. Ale gość naprawde uczciwy i odesłałem mu wzmaka i za darmo mi to zrobił i wzmak gra jak nowy :)..

Jego nick siurek007 zadzwoń do niego i się zapytaj czy ma monobloki jakbyś chciał..

Pozdrawiam Dami1222
  • Poziom 12  
    Dzieki dzieki kolego. Rowniez od tego sprzedawcy kupilem mono.:) Nie mialem jeszcze mozliwosci go podlaczyc/sprawdzic ale postaram sie zrobic to jak najszybciej. Jeszcze musze zrobic skrzynie do Pioneera. Zastanawiam sie nad szczelina.. :D