Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Gamma CC VW napis SAFE

pawel31031 14 Sty 2010 17:16 5619 4
  • #1 14 Sty 2010 17:16
    pawel31031
    Poziom 2  

Witam
    Jestem posiadaczem radia jak w temacie, i mam wielki problem, radio podlaczylem jak nalezy, na wyswietlaczy swieci sie "safe" ale nie moge wpisac kodu poniewaz wszystkie kombinacje 2 klawiszy( chodzi tu np TP+RDS itd) jakie probowalem wprowadzic nie doprowadzily do tego zebym mogl wpisac kod (nie mowiac o tym ze go nawet nie posiadam).
    Poza tym radio jest mocno wyekspleatowane i nie moge odczytac znakow procka itd.. Prosze o wskazowki jak rozkodowac to radio lub jak mozna ominac ten kod.

0 4
  • #2 14 Sty 2010 17:20
    konrad2k9
    Poziom 12  

Skoro próbowałeś kilka razy to radio się zablokowało. Kombinacja klawiszy to nie tylko TP +RDS przeważnie jest najpierw określona liczba cyfr a potem dopiero coś w stylu TP czy RDS. Sam raczej tego nie zrobisz. Zawieś do kogoś kto by Ci go rozblokował za pomocą komputera.

Pozdrawiam.

0
  • #3 14 Sty 2010 22:18
    pawel31031
    Poziom 2  

Wkoncu udalo mi sie wejsc dalej i doisc do mozliwosci wprowadzenie kodu( wyskakuje 1000, jednak nie wiem jaki gdyz go nie posiadam;/) rozkodowanie bedzie mnie kosztowalo 40zl, mysle ze to radio nie jest warte takiej ceny, i chcialbym sprobowac o wiele tanszym sposobem jesli to mozliwe:)

Pisownia do poprawy. Reg. pkt 15 i 10.9 [damiancz]

0
  • #4 14 Sty 2010 22:25
    irek19
    Poziom 33  

Na tym forum to raczej klapa, ale poszukaj na necie może znajdziesz coś na temat twojego radia i kodu do niego.

0