Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nietypowy przewód zasilający do szlifierki Black&Decker

15 Sty 2010 00:51 3857 4
  • Poziom 14  
    Witam kolegów,
    mój ojciec lat temu prawie dwadzieścia nabył drogą kupna w Niemczech szlifierkę kątową firmy Black&Decker seria Compact, model CP550 (czarna, tarcze 115mm).
    Z czasem dało o sobie znać zmęczenie materiału w okolicy wtyczki zasilającej wpinanej w szlifierkę więc pora wymienić a nie łatać taśmą. Niestety wtyczka jest nietypowa i mimo poszukiwań nie udało mi się znaleźć ani całego kabla ani samej wtyczki. W związku z tym zwracam się z prośbą o radę i pomoc.

Może ktoś z Was widział, ma do odsprzedania kabel lub wie gdzie można taki nabyć (ewentualnie samą wtyczkę rozbieralną) jak na zdjęciu. Wtyczka jest wpinana w tylną część szlifierki i mocowana przez przesunięcie blokady.

Wygląda to tak jak na zdjęciu:
    Nietypowy przewód zasilający do szlifierki Black&Decker

Próby znalezienia producenta przewodu (rozszyfrowałem jako nepo/ncpo) nic nie dały. Niemiecka strona B&D mówi tylko tyle że produkt jest discontinued, ostatnio produkowany w 1993 roku i w wykazie części zamiennych nie ma przewodu ani wtyczki.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
  • Sklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 14  
    Szczerze mówiąc też się tego obawiam niemniej chciałbym to zrobić bardziej elegancko ;)
  • Poziom 1  
    Witam 945899-01nr katalogowy sklep intern. Erpatech cena 34zł
  • Poziom 14  
    api60 napisał:
    Witam 945899-01nr katalogowy sklep intern. Erpatech cena 34zł

Dzięki za podpowiedź ale przez prawie 6 lat udało się załatwić... ;)