Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MB w210 2.0 Elpigaz Stella

marsit_2008 15 Jan 2010 10:32 1703 3
    marsit_2008
    Level 2  
    Witam.
    Odkąd mam te auto nie mogę dojść z nim do ładu. Strzela czasem na gazie co niszczy drogi przepływomierz. Gdy auto jest na sprawnym przepływomierzu to przelącza z gazu na pb przy przyśpieszeniach (piszczy tak jak przy końcu paliwa). Jeden fachman chcę wymieniać reduktor, drugi wymieniłby listwę wtryskową.
    Ewentualnie możecie polecić mi jakiś dobry warsztat w Warszawie, który się tym zajmie bez zbędnych kosztów.
    Pozdrawiam
    mania2
    Level 15  
    Ewidentnie zle dobrana lub zle wyregulowana instalacja a bez zbednych kosztow to sie chyba nie obejdzie
    marsit_2008
    Level 2  
    Niestety wiem to, że nie obędzie się bez kosztów. Chodziło mi o zbędne koszta, chciałbym uniknąć niepotrzebnych wymian, co za sztuka wymienić całą instalację. Temat założyłem w celu zmniejszenia obszaru poszukiwań ewentualnej przyczyny.
    manio123
    Level 34  
    raczej to reduktor : ma uszkodzoną membranę i popuszcza gaz do kolektora przez zawór bezpieczeństwa a przełączanie na benzynę też przez tak uszkodzony reduktor , który przy większym przepływie generuje duże spadki ciśnienia gazu. Nalepiej poszukaj warsztatu na stronie elpigazu , bo do wszelkich napraw , w tym wymiany reduktora potrzebny program i części. Jeśli taniej to lepiej samodzielnie :D
    http://www.elpigaz.com/?p=/pl/4/index