Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

232.9 GiB WDC WD25 00BEVS-75UST 01.0 odzyskiwanie danych

15 Sty 2010 16:48 1002 1
  • Poziom 1  
    Witam,
    Posiadam dysk 232.9 GiB WDC WD25 00BEVS-75UST 01.0 z laptopa Dell Inspiron 1525 (Vista) od znajomej, ktorej synek niefortunnie upuscil dzialajacy komputer.
    Po podlaczeniu do stacjonarnego, dysk zostaje wykryty, jednak w Viscie widoczne sa tylko 2 partycje: Recovery (10GiB) oraz druga, ktora ma jedynie 2,49GiB. Dysk nie wydaje zadnych podejrzanych dzwiekow, wiec moze udaloby sie cos z niego uratowac (np. dmde odzyskal kilka fotografii z Recovery i prawdopodobnie wiekszosc tej partycji jest mozliwa do odzyskania)?
    Z tego, co mi wiadomo, to jestem druga osoba, ktora dostala ten dysk. Zauwazylem, ze poprzednik probowal czesac go HDD Regeneratorem (folder instalacyjny HDD regeneratora na 2,49 GiB partycji). Mnie niestety nie stac na zadne komercyjne rozwiazania, tym bardziej, ze pomagam rowniez bezinteresownie.
    Na dysku nie ma zadnych wyjatkowo istotnych danych (generalnie sporo fotografi, ktorych raczej nie da sie powtorzyc ;) ), ale niestety nie mam mozliwosci zrobienia kopi posektorowej 1:1, gdyz dysk jest znacznie wiekszy od mojego.
    Bylbym niezmiernie wdzieczny za kazda porade, badz pomoc w naprawie/odzyskiwaniu.

Zamieszczam zrzut z okienka z partycjami i kopie pierwszych 2049 sektorow.
    Gdyby byly potrzebne dodatkowe informacje, postaram sie ich udzielic jak najszybciej.

232.9 GiB WDC WD25 00BEVS-75UST 01.0 odzyskiwanie danych
  • Pomocny post
    Specjalista HDD Recovery
    Myślę że da się coś z tym zrobić. Czytaj PW.
    Potrzebne będzie zdalne połączenie.

Trzeba najpierw odszukać ,które partycje są te rzeczywiste i je przywrócić ponieważ zachodzą na siebie.