Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

subwoofer do uzytku domowego

mlody7224 15 Jan 2010 22:36 819 0
    mlody7224
    Level 11  
    witam mam glosnik gdn 30/100/7 Qts 0.33 tonsila
    chcialbym zbudowac z niego subwoofer do kina domowego (nieaktywny) do ktorego bede mogl podlaczyc 2 kanaly wzmacniacza l i p w celu sumowania sygnalu (i tu problem jak zrobic uklad sumujacy na wejscie kolumny basowej)
    jak wykonac zwrotnice 12 db / okt bo taka wydaje mi sie najlepsza
    jak bedzie najoptymalniejsza wielkosc kolumny i jaki wymiar tunelu bas reflex?

Przepraszam ze oczekuje tak wiele odpowiedzi, ale niestety nie dotrwalem do konca technikum elektronicznego i nie jestem w stanie tego sam ogarnac, ale w zamian moge sie podzielic wysokiej klasy(podobno)schematem zwrotnic 3 rdoznych 12db / okt.

Z gory dziekuje zadko bywam na forum(postaram sie czesciej bo to w moim interesie)
    wiec gdyby sie znalazl ktos kto moze pomoc to moj mail - sebastian_dluzniewski(malpa)interia.eu.

Regulamin p.11:
    W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji...
    Regulamin p.15 :
    Wszyscy polscy użytkownicy forum podlegają tej samej ocenie w zakresie: poprawnej pisowni, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie.

Proszę zastosować w praktyce.
    (dj-MatyAS)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo