Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung LE32A551 snieżenie przez pare minut poprawia obraz

moddyy 15 Jan 2010 22:48 1338 3
    moddyy
    Level 21  
    Telewizorowi samsung LE32A551 od nowości brakuje analogowej gładkośći na kanałach z kablówki nie wiem jak to napisać jest trochę jakby bardziej kaszowaty lub malowany na szorstkiej powierzchni jak kamera obejmuje w studiu jednocześnie parę osób to wszyscy maja takie prostokątne nosy i nie tylko. Jednocześnie ciężko coś zarzucić obrazowi postronnej osobie tylko jedna osoba zwróciła na to uwagę posiadacz starszego samsunga r81 no i ja.
    Jak się ustawi kanał na którym jest obraz ale mocno zaśnieżony to po paru minutach wracając na normalnie odbierane kanały widać że obraz jest gładki jak na kineskopie i taki by się chciało oglądać ale po włączeniu tv za jakiś czas obraz znowu taki szorstki jednocześnie bardziej pikselowaty (trudno to opisać) i trzeba zabawę powtarzać aby było idealnie a jednocześnie nie ma tragedii z obrazem bez tej zabawy.

I tu moje pytanie czy możliwość aby to poprawić czy to jest faktycznie jakaś minimalna usterka jakiegoś elementu,układu.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    mirex
    Level 43  
    Przeczytaj instrukcję obsługi, pokombinuj z "polepszaczami" obrazu. Może coś się poprawi.

Wiesz, że istnieje coś takiego jak przecinki, kropki i inne znaki interpunkcyjne? Bo to co powyżej napisałeś to bełkot - bez obrazy.
    moddyy
    Level 21  
    W ustawieniach wszystkiego wypróbowałem. Starszy wspomniany model SAMSUNGA r81 to znajomemu kupowałem i kalibrowałem i tam jest ta gładkość a w tym 551 jej brakuje .Przepraszam za pisownie zawsze miałem z tym problem staram się jak mogę .
    moddyy
    Level 21  
    Proszę moderatora o przeniesienie mojego posta jednak do działu serwis celem uzyskania pomocy .