Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung LE32A551 snieżenie przez pare minut poprawia obraz

moddyy 15 Jan 2010 22:48 1362 3
    moddyy
    Level 21  
    Telewizorowi samsung LE32A551 od nowości brakuje analogowej gładkośći na kanałach z kablówki nie wiem jak to napisać jest trochę jakby bardziej kaszowaty lub malowany na szorstkiej powierzchni jak kamera obejmuje w studiu jednocześnie parę osób to wszyscy maja takie prostokątne nosy i nie tylko. Jednocześnie ciężko coś zarzucić obrazowi postronnej osobie tylko jedna osoba zwróciła na to uwagę posiadacz starszego samsunga r81 no i ja.
    Jak się ustawi kanał na którym jest obraz ale mocno zaśnieżony to po paru minutach wracając na normalnie odbierane kanały widać że obraz jest gładki jak na kineskopie i taki by się chciało oglądać ale po włączeniu tv za jakiś czas obraz znowu taki szorstki jednocześnie bardziej pikselowaty (trudno to opisać) i trzeba zabawę powtarzać aby było idealnie a jednocześnie nie ma tragedii z obrazem bez tej zabawy.

I tu moje pytanie czy możliwość aby to poprawić czy to jest faktycznie jakaś minimalna usterka jakiegoś elementu,układu.
    moddyy
    Level 21  
    W ustawieniach wszystkiego wypróbowałem. Starszy wspomniany model SAMSUNGA r81 to znajomemu kupowałem i kalibrowałem i tam jest ta gładkość a w tym 551 jej brakuje .Przepraszam za pisownie zawsze miałem z tym problem staram się jak mogę .
    moddyy
    Level 21  
    Proszę moderatora o przeniesienie mojego posta jednak do działu serwis celem uzyskania pomocy .