Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kontroler Midi - usb?? co wybrać

razniak90 16 Jan 2010 09:50 3020 3
    razniak90
    Level 10  
    Witam. Mam mały dylemat bo zamierzam zakupić kontroler do ok 1600pln i jaki kontroler by tu wybrać, a mam na uwadze trzy;

pierwszy to:
    NUMARK TOTAL CONTROL - jego cena to 899pln

Drugi to;
    Kontroler Reloop Digital Jockey 2 - jego cena to 1300pln

Trzeci to;
    Hercules Dj Console RMX - jego cena to 1500pln
    [url=https://obrazki.elektroda.pl/90_1263631811.jpg]Kontroler Midi - usb?? co wybrać

Chodzi mi o to jak współpracują z komputerem czy sie nie tną lub jakieś inne ich wady... o których nikt nie wspomina...:) pozdrawiam.
    jeeday
    Level 13  
    Ja polecałbym Ci Herculesa, mój kuzyna ma i ja na nim grałem, wszystko ładnie gra bez "zwiech". Masz oprócz tego jakiś inny mikser? Bo jeśli tak to nie kupuj tego Hercules'a tylko tego hercules dj console mk2. To mk2 jest ważne bo "bez tego mk" nie ma karty dźwiękowej. Pozdrawiam.

jeeday
    Level 13  
    Który w końcu wybrałeś?
    razniak90
    Level 10  
    no witam sory za długa nieobecność ale wcieknąłem sie w to jak młody..:) kupiłem akurat wtedy reloopa i byłem z niego zadowolony a aktualnie posiadam allen heath 4d. choc wracając do tematu to to zakupiłem reloopa..:) i powiem szczerze ze kazdy na niego dziwnie patrzył a ja z nim nie miałem żadnych ani to żadnych problemow..i z wielka życzliwością polecam go każdemu kto nie ma za wielkich wymagań..:)