Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bas,esp błąd c1185 mercedes ml 270cdi

16 Sty 2010 11:45 6927 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem w mercedesie ml 270 cdi z kontrolkami bas,esp po wpięciu kts znalazł błąd c1185 (odbiornik przemieszczanie przerwa ) . Dodam , że ta kontrolka zapaliła się razem z innymi abs,esp,pdc okazało się ,że był przerwany kabel od czujnika abs w lewym tylnym kole po zlutowaniu wszystko zgasło oprócz bas,esp. Jeżeli ktoś wie co to jest za błąd i jak go usunąć proszę o pomoc.
  • Poziom 16  
    Jesli Twoj mercedes miesci sie w tej grupie na zdj.tzn rok i model to masz ta usterke usuwana za darmo u dealera Mercedesa .
    bas,esp błąd c1185 mercedes ml 270cdi bas,esp błąd c1185 mercedes ml 270cdi bas,esp błąd c1185 mercedes ml 270cdi bas,esp błąd c1185 mercedes ml 270cdi

Mozesz sobie to wydrukowac i z tym isc do dealera bo tam jest juz numer zgloszenia usterki.Tylko ciekawe czy w polsce wogole uwzgledniaja jakies naprawy za darmo :D
  • Poziom 2  
    Dzięki za odpowiedz na moje zapytanie podjadę zapytać .
  • Poziom 27  
    nie pomyliłeś przewodów do czujnika ?może być taki czujnik że nie są obojęne .
  • Poziom 2  
    Nie pomyliłem na 100% bo tylko jeden był urwany a drugi przetarty. tylko nie wiem czy się nie zwarły te dwa przewody i czy wtedy nie spalił się ten czujnik. Nie mam pojęcia gdzie się w ogóle znajduje ten czujnik . Jeśli ktoś wie to proszę o wiadomość.
  • Poziom 2  
    domin123 napisał:
    Nie pomyliłem na 100% bo tylko jeden był urwany a drugi przetarty. tylko nie wiem czy się nie zwarły te dwa przewody i czy wtedy nie spalił się ten czujnik. Nie mam pojęcia gdzie się w ogóle znajduje ten czujnik . Jeśli ktoś wie to proszę o wiadomość.

witam Miałem dzis rano podobny problem ....po rozłaczeniu baterii pojawiły sie kontrolki bas esp.Poczytałem troszke na forach i metodaprob i błedow doszedłem .W moim przypadku wystarczyło skrecic kolami do oporu w lewo i prawo dwa razy i problem znikł
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Kolega domin123 pewnie też o tym czytał zanim poprosił o pomoc na forum.

Wiesz chociaż poco to się robi ?
    Dowiesz się jak ci padnie czujnik położenia koła kierownicy.