Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polski język do programu Wellon -jak to działa

orion 16 Jan 2010 14:28 1728 3
 • #1
  orion
  Level 23  
  Witam. Posiadam programator Wellon vp980 i jak do tej pory miałem język polski . Ostatnio pobrałem nową wersję softu i się okazało że język polski jest niedostępny .Wiem już że tak jest od jakiegoś czasu i moje pytanie jest następujące czy każdy nowy soft trzeba rejestrować w aby mieć polski język czy wystarczy raz ?
  Dodam że programator kupiłem z innego źródła i w związku z tym mam problem z dogadaniem się a właściwie po odpisaniu na email z pytaniem gdzie Pan kupił programator ? w stanach . niema więcej żadnej odpowiedzi .
 • #2
  Sting
  Video recorders specialist
  Jest źle przetłumaczone i nie wszystko lepiej posługiwać się oryginałem.
 • #3
  highman
  Level 16  
  przy okazji tematu mam pytanie o VP-980, czy ten model jest dalej supportowany? mam na myśli baze układów jak i firmware programatora?
 • #4
  Sting
  Video recorders specialist
  Prawdopodobnie nowe softy czyli bazę układów wypuszcza sam Wellon czyli bezpośredni producent i program zauważa programator nie mając na uwadze lokalnego dystrybutora. Można wejść na stronę Wellon i stamtąd ściągnąć identyczny program zgodny z naszym polskim dystrybutorem.
  Nie polecam lokalnej nakładki bo jest źle zrobiona podobnie jak drukowana polska instrukcja z błędami, ale za to z wszech widocznym logiem i adresem polskiego dostawcy.
  Jednakże pragnę dodać, że programator jest absolutnie wspaniałym urządzeniem. A w szczególności test podłączenia pinów i w większości przypadków wystarcza zasilanie z USB. Super sprzęt, lokalizacja kiepska, no i ta instrukcja mało profesjonalna.
  Sam polski przedstawiciel u którego składałem zamówienie sprawił na mnie bardzo miłe wrażenie, a do tego polecił mi dodatkowy adapter z czego jestem zadowolony no i w ogóle obsługa super.
  Tylko ta polska instrukcja i kiepskie tłumaczenie nie współgra z wizytówką polskiego przedstawiciela.
  Za ponad 2000 zł chciałbym dostać ładną książeczkę a nie jakieś tam coś.