Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z dzwiękiem w windows vista HP 32bit

16 Sty 2010 22:51 1706 5
  • Poziom 17  
    Witam, Dzisjaj odinstalowywałem różne programy-śmiecie z komputera i przez przypadek usunąłem sterowniki dźwięku. Ściągnąłem więc je ze strony asus-a Zainstalowałem zresetowałem komputer i jest dźwięk, ale tylko z systemu (Konfiguracja, dźwięki systemowe):

Specyfikacja:

Płyta główna: ASUS P5VD2-MX
    System: Windows vista home premium 32bit
    Sterowniki ściągnąłem takie: SoundMAX ADI Audio Driver v6.10.1.6100 for 32bit Windows Vista,v6.10.2.6100 for 64bit Windows Vista.

Proszę o pomoc :cry:

Dodano po 46 [minuty]:

Próbowałem też na zewnętrznych kartach Logitech-a i słuchawkach Logitech ClearChat™ PC Wireless, Też nie działa
  • PCBway
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Witam, sprawdź z TYM
    Pozdr.
  • PCBway
  • Poziom 17  
    To co podałeś ściągnąłem zainstalowałem, według poleceń instalatora uruchomiłem ponownie komputer i nawet się nie zainstalował (instalowałem z konta Administratora)
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Możesz powiedzieć jakie dźwięki ci nie działają, mi to wygląda na problem z kodekami.
    Sprawdź czy masz błędy w menadżerze urządzeń.
    Pozdr
  • Poziom 17  
    Dźwięk jest z Windows media player, Konfiguracji sprzętu, tylko z systemowych aplikacji.Nie ma go z programów (gadu-gadu, google chrome )
    Kodeki jakie mam zainstalowane to: FFDShow 2010.01.12. W menadżerze urządzeń nie ma żadnych błędów
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    the-parkour napisał:
    To co podałeś ściągnąłem zainstalowałem, według poleceń instalatora uruchomiłem ponownie komputer i nawet się nie zainstalował (instalowałem z konta Administratora)

A odinstalowałeś wcześniej zainstalowane sterowniki od karty dźwiękowej?

Ps.masz wiadomość na PW.