Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

padnięta HP 690C

09 Sty 2003 11:38 3235 8
  • Poziom 11  
    wysłużona ale wystarczjąca odmówiła posłuszeństwa :( , oto objawy:
    komunikacja dwukierunkowa działa, przewód OK, zasilacz też, ale po przesłaniu pliku do drukarki, drukarka nie daje oznaków życia, kompletnie nic nie robi!!!
    może ktoś ma na to pomysł, bo raczej takiego starocia nie opłaca sie naprawiać!!!!!!!
  • Poziom 17  
    jak migaja na zmiane diody i jak otworzysz drukarke i karetka nie chce zjechac na swoje miejsce (zaparkowac) to najprawdopodobniej masz uszkodzony ktorysz pojemnik z tuszem czarny lub kolor.
  • Poziom 11  
    po wysłaniu pliku drukarka nic nie robi, nie wyrzuca żadnego błędu, kartki nie wciąga nawet, mechanizm tuszy na sucho chodzi, po otw. pokrywy tusze chodzą i parkują na swoje miejsce!!
  • Poziom 17  
    a strona testowa z samej drukarki sie drukuje ?? no i jeszcze jedno probowales reinstalowac sterowniki do drukarki np na jakies nowsze bo czesto zdarza sie ze te z samego windowsa chodza z bledami wiec najlepiej bedzie zainstalowac od producenta jak dobrze pamietam to ostatnia ich wersja nosi numerek 11
  • Poziom 15  
    Ja tez mam problem z taka drukarka....
    Dostalem ja w spadku, ale niestety po podlaczeniu kabla zasilajacego nic sie nie dzieje - nie wlacza sie i nie mozna wydrukowac strony testowej. Tak jakby nie byla zasilona - a jest - sprawdzalem na 2 zasilaczach...
    Od czego zaczac? Jest moze w niej jakis bezpiecznik albo cos...
  • Poziom 11  
    u mnie juz wszystko OK! wymiana sterowników pomogła!!!
    WIELKIE DZIĘKI! :D
  • Poziom 17  
    Kondzior niestety obawiam sie ze masz padnieta plytke ale dostac sie do niej bardzo prosto, ewentualnie mozesz miec jeszcze uszkodzone gniazdo zasilania
  • Poziom 15  
    Gniazdo zasilania jest raczej ok - ogladalem je - plyte "glowna" rowniez, ale nie widac uszkodzen.
    Jak moge ja sprawdzic?
    Dalej pytam o bezpiecznik??
  • Poziom 15  
    ok juz wiem co jest nie tak... uszkodzona jest tasma prowadzaca do wlacznika. Mam jednak tylko czarny tusz i po otwarciu karetka zjezdza na srodek ale juz nie chowa sie. Zdaje sie ze to wina braku kolorowego kardridza.
    Ma ktos moze wersje elektroniczna instrukcji obslugi od hp 690C???