Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo PA 2548 inst. systemu z part. recovery

wyderka31 17 Sty 2010 09:36 5829 1
  • #1 17 Sty 2010 09:36
    wyderka31
    Poziom 1  

Witam. na wstepie prosze o wyrozumialosc bo jestem w kropce a odnosnie mojego problemu nigdzie niemoge znalezc jasnej porady..
    Otoz problem wyglada tak.
    Jestem posiadaczem laptopa Fujitsu-Siemens Amilo Pa2548. Przy kupnie komputera jak w wiekszosci laptopow otrzymalem ukryta partycje z systemem do onstalacji. Byla obslugiwana przez program Fujitsu-Siemens Recorvery. I wszystko dzialalo ok - chcialem formata to F8 / napraw etc.
    Lecz ostatnio skusilem sie na instalacje Windowsa7. PRzy instalce byly widoczne wszystkie partycje ( 2 uzytkowe + 1 ukryta o nazwie WINRE). Zrobilem format C: ale nie ruszalem tej ukrytej. Zainstalowal mi sie nowy system lecz srednio mi przypadl do gustu i chce spowrotem wrocic na Viste ktora dostalem przy kupnie wiec postepuje zgodnie z instrucja obsugi Przy rozruchu naciskam F8 wybieram opcje napraw potem menu z wyborem jezyka i uzytkownika i okno z opcjami lecz nie ma ofcji "Fujitsu siemens Recorvery" Czyli narzedzia przywracania tej mojej Visty...(dawniej byla to jedna z opcji...)
    Zainstalowalem Viste z plyty ale tam pod F8 nawet nie bylo opcji "Napraw". No i tu moj problem....
    Jak moge spowrotem dokopac sie do tej ukrytej partycji i przywrocic ustawinia fabryczne? Zalezy mi na tym ze wzgledu na oryginal oprogramowania i sterowniki...
    Dodam ze nie zrobilem punktu przywracania systemu na plytach...
    Alboczy zawartos tej partycji moge nagrac na plyty za pomoca jakiegos probramu?

0 1
  • SterControl
  • #2 02 Wrz 2010 22:08
    Jezior2000
    Poziom 17  

Podczas instalacji z płyty jakiejkolwiek visty trzeba dać opcję przywróć system i wskazać ścieżkę do tej partycji albo jakoś tak. Pozdrawiam

0