Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blaupunkt san remo mp 35 i wzmacniacz blaupunkt gta 260

ryba677 17 Sty 2010 12:13 753 0
  • #1 17 Sty 2010 12:13
    ryba677
    Poziom 9  

Witam serdecznie.Mam taki problem mniej więcej sądze że wiem o co chodzi ale wole dla pewności spytać się kogoś kto się zna na rzeczy. Mój problem jest następujący posiadam radio blaupunkt san remo mp 35 i chce podpiąć pod to radio wzmacniacz blaupunkt gta 260, wiec tak kupiłem kość którą się wpina do radia, z kości wychodzi 6 przewodów które następnie przekształcają się tak iż na końcu jest ich pięć i podpisane są następująco rear left (tył lewy) rear right (tylny prawy) front left (przód lewy) front right (przód prawy) oraz piąty który nie mam zielonego pojęcia gdzie go podpiąć opisany jest SUB zaś na wzmacniaczu jest następujące oznaczenie imput R/L(wejście prawe/lewe) line-out R/L (wyjście prawe/lewe) . Moje pytanie brzmi tak czy te przewody od kości do wzmacniacza mam podłączyć tak np. rear do line-out (tył do wyjścia) oraz front do imput (przód do wejścia)????????????????????? i gdzie mam podłączyć ten piąty przewód wychodzący z kości czyli SUB po co on wogóle jest?????????????

0 0