Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chip zliczający Minolta 1300w

17 Jul 2004 21:57 1870 6
  • Level 24  
    Z badań organoleptycznych jest to 1wired eeprom z rsh1. Wiem ze rozpracowali w/w chip na zachodzie. Ma ktos moze jakies informacje czy jest on zabezpieczony "haslem" czy dostep jest bez "hasla". A moze ma ktos do potargowania gotowy "wsad". ;-)
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Miałem na próbe dwa podobno niezliczające chipy do tej drukarki. Ale okazało się że są do d**y i na razie sprawa umarła.
  • Level 16  
    Moze nie wlaściwe miejsce ale jak wygląda sprawa w drukarkach minolty. W większości są czy nie - szczególnie mi chodzi o najtańsze modele.
  • Level 22  
    jak ktos rozgryzie problem to bedzie super bo te chipy sa tez w laxmarkach i przesto nie mozna ich regenerowac
    ja mam kolegow ktorzy nadtym pracuja juz 2 tygodnie i mowia ze sa w polowie drogi
    jak ktos rozgryzie to bedzie sukces
    pozd
    adam
  • Level 16  
    Ja pracuje nad tematem chipów do HP. Dorwałem gotowy chip - zamiennik a teraz kombinuje jak to zgrac. W najbliższym czasie założe temat z dokładnym zdjęciem alternatywnego chipu i elementami do niego użytymi.
  • Level 22  
    ja ostatnio bylem zmuszony kupic nowy w agawie i sprzedawane one sa razem z takimi kolkami z oczkami
    jak wlozysz sam chip to drukara po 4 stronach wywala komunikat o zmianie tonera :(
    jak zalozysz to koleczko to jest o.k.
    tak wiec w laxmarkach(t-520) chyba sam chip nie wystarczy
    ale to kolko co dostalem w agawie roznie sie od orginalu jedna dziurka ktora mozna wykonac samemu :D
    tak wiec rozgryzienie chipa powinno zalatwic sprawe
    kiedys poruszalem podobny temat ale bez odpowiedzi :cry:
    tak wiec elektronicy i programisci do dziela
    pozd
    adam

:)
  • Level 14  
    witam

mam problem z chipem do MINOLTA PAGE PRO 1300W. Potrzebuję znależć kogoś kto potrafi zczytać nowy nie chodzony oryginalny chip i wrzycić to na oryginalny przechodzony chip. Kupiłem chip z agawy alternatywny ale jeszcze nie wiem czy on działa tak jak należy. czekam na jakieś wieści w tej sprawie.
    pozdrwaiam
    Piotr