Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TELEFUNKEN PALCOLOR 550W PROGRAMOWANIE. PILNA POMOC

djswistak 17 Lip 2004 22:17 2141 10
  • #1 17 Lip 2004 22:17
    djswistak
    Poziom 12  

Witam!
    TV działa jednak nie wiem jak go zaprogramować, siedziałem ze 2 godziny i wymiękłem, 2 razy udało mi się przypadkiem zaprogramować 2 programy, ale nie wiem jak się to stało (za szybko to zrobiłem)Czy jest jakaś specjalna procedura strojenia tego TV, czy to może jeszcze jakieś uszkodzenie? MIALEM 1,2 I POLSAT.POTEM ZNIKNELP WSZYSTKO I NIC TERAZ NIE MOGE ZNALESC. jak ten telewizor sie programuje i wyszukuje stacje?
    Pozdrawiam!!!

• #2 18 Lip 2004 09:41
    azalg
    Poziom 16  

Jeśli to jest Telefunken S550W to zastosowano chassis ICC10 i programowanie jest proste.Po naciśnięciu przycisku PR na pilocie ,wyświetli sie munu ,przyciskiem PR wybieramy programe
    wówczas wyświetli sie menu programowania i w kolejnych liniach:
    wybór standartu
    uruchomienia strojenia(przyciskiem + volume)
    nr programu (wpisujesz pozycję na której chcesz zapamiętać)
    nazwe
    zapamiętanie

pozdrawiam

• #3 18 Lip 2004 11:59
    djswistak
    Poziom 12  

azalg. problem polega na tym ze telewizor nie wyswietla menu na ekranie a po drugie córka polamala pilota i teraz nie mam pilota. pozostaje programowanie reczne przy telewizorze. wiec jak mam to teraz zrobic?

• #4 18 Lip 2004 12:28
    azalg
    Poziom 16  

proszę opisać klawiatuyrę lokalną i pilota szczególnie opis kolorowych przycisków pilota

• #6 18 Lip 2004 13:28
    azalg
    Poziom 16  

to starszy model i przyciski z pilota są częściowo zdublowane na klawiaturze lokalnej.Trzy przyciski: przekreślony romb,gwiazdka oraz # służa do programowania- romb do zapamiętania Nie jestem dzisiaj na 100% pewny ,popróbuj ,jutro w warsztacie sprawdzę bo wydaje mi się że mam podobny model
    powodzenia

• #7 18 Lip 2004 15:09
    amik9m
    Spec od TV

Może pomoże... (opis dla chassis 617)

OBSŁUGA ODBIORNIKA:

1). Programowanie tunera/wpisywanie do pamięci:
    - włączyć odp. nr programu,
    - pstryknąć [*],
    - znaleźć szukany kanał/'stację',
    - dostroić ew.,
    - pstryknąć sekwencyjnie: [P], [*] - jest to wpisanie do pamięci (na wyświetl. pow. zamrugać: '--' ).

2). Włączanie ot do pracy (bez pilota) - po wyłączeniu go pilotem lub, gdy wyłączył go 'SLEEPER': pstryknąć sekwencyjnie/po kolei (przytrzymując przez ułamek sek. każdy klawisz): [P+], [Regulacja+], [*].

3). Zapamiętanie wartości nastaw analogowych/normalizacyjnych: regulować żądany 'nastaw' (np.: jaskrawość) w KLAWIATURZE LOKALNEJ, poczekać aż zamrugają dwie poziome kreski na wyświetlaczu i zgaśnie dioda LED i ... już.
    Pozdrawiam.

• #8 19 Lip 2004 11:30
    djswistak
    Poziom 12  

dzieki wypróbuje. a jak sie zmienia pasma wyszukiwania?

• #9 19 Lip 2004 20:08
    amik9m
    Spec od TV

Nie pamiętam, ale widocznie nie było z tym problemów, skoro nie zapisałem.
    Pozdrawiam.

• #10 19 Lip 2004 21:08
    azalg
    Poziom 16  

djswistak napisał:
    dzieki wypróbuje. a jak się zmienia pasma wyszukiwania?

witam
    o ile ja sobie przypominam to pasma sie nie wybiera -wybiesa sie nr kanału C21-C64 to pasmo UHF

• #11 21 Lip 2004 20:22
    djswistak
    Poziom 12  

dziala zaprogramowalem go. wielkie dzieki wszystkim

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME