Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki adapter do Flash'a o obudowie TSOP56

Jacopl 17 Sty 2010 13:01 1454 3
  • #1 17 Sty 2010 13:01
    Jacopl
    Poziom 9  

Witam !!

Piszę do was z prośbą byście pomogli mi w wyborze podstawki do Flash'a AM29LV640ML firmy AMD w/w obudowie do programatora Labtool XP48.
    Flash'a potrzebny jest abym odczytał kod z nawigacji RNS 300. (Jeżeli mylę się co do miejsca ukrytego kodu w tej navigacji to prosił bym abyście mnie o tym poinformowali jak się oczywiście da :) )
    Od razu piszę że posiadam 2 takie adaptery z podstawkami testującymi TSOP56 to DIP48 ale na obu wywala komunikat o braku komunikacji na danych nóżkach. (nie chce już kupować na "pałę" bo jeden taki adapter kosztuje od 300-400zł)
    Posiadam 3 programatory Labtool'a od znajomych , 4 Flash'e i dalej nie idzie tego zrobić.
    Za pomoc odwdzięczę się napewno punktami.
    Z góry dziękuje.
    Pozdrawiam Jacek.

0 3
  • #2 17 Sty 2010 13:52
    fabi
    Spec od car audio

Porównaj wyprowadzenia w obudowie tsop48 i tsop56 i tak zrób adapter.W programie wybieraj obudowę TSOP48. Być może programator będzie komunikował,że nie zgadza się ID układu, trzeba to wyłączyć.

0
  • #3 17 Sty 2010 17:11
    Jacopl
    Poziom 9  

Prubowałem już, i albo mój zasób wiedzy jest za mały ( nie winić jestem jeszcze uczniem szkoły elektronicznej więc nie moge wszystkiego ogarnąć do końca bo czasem to przerasta) albo poprostru tego nie da się zrobić.
    Prubowałem kontaktu z producentami takich podstawek ale żadna mi jak narazie nie udzieliła odpowiedzi. Czekam już ponad 3 miesiąc.
    Interesuje mnie także czy znacie może miejsce albo stronę internetową gdzie taki adapter idzie dostać ale bez podstawki testującej, sam adapter do którego flash'a trzeba przylutować.
    2 tygodnie poszukiwań nie dały skutku dlatego prubowałem kontaku z producentami. Zaś przeszukiwanie ang-niem. stron nie wchodzi w gre

0
  Szukaj w 5mln produktów