logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Adapter do radia Gamma własnej roboty

# 17 Sty 2010 14:27 3150 5
REKLAMA
  • #1 7549108
    #
    Poziom 13  
    Witam!
    Próbuję znaleźć schemat adaptera do radia Gamma. Chciałem dorobić do niego odtwarzacz CD, tylko nie wiem co należy zrobić aby radio myślało że ma podłączoną zmieniarkę. W przyszłości pokuszę się może o sterowanie CD z radia ale na razie wystarczy mi tylko żeby radio odbierało audio z zewnątrz.
    Zamieszczam schemat radia LINK i proszę o odpowiedź.
  • REKLAMA
  • #2 7549855
    pabllosee
    Poziom 15  
    A nie może być urządzenie podłączane pod złącze zmieniarki i czytające mp3 z karty SB lub USB? na allegro są. Musi być koniecznie do CD?
  • REKLAMA
  • #3 7549900
    #
    Poziom 13  
    Samo urządzenie nie stanowi problemu. Gdybyś wiedział i napisał jak te odtwarzacze z allegro imitują zmieniarkę byłbym bardzo wdzięczny ;)
  • REKLAMA
  • #4 7549958
    pabllosee
    Poziom 15  
    Ja się nie znam tak mocno na elektronice, ale bankowo zaprogramowany mikrokontroler i znajomość protokołu wymiany danych/sterowania zmieniarki.
  • REKLAMA
  • #5 7917064
    #
    Poziom 13  
    No właśnie o ten protokół mi chodzi. Gdybym się dowiedział jak wygląda komunikacja radia ze zmieniarka, myślę że dał bym sobie radę ze zrobieniem adaptera.
  • #6 7950188
    Gregores_11
    Poziom 12  
    I jak wygląda sytuacja z komunikacją? Jakieś postępy kolego? Możesz podzielić się wiedzą?
REKLAMA