Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża LG FFH-376 - nie działa radio, ani odtwarzacz CD

themin 17 Sty 2010 23:00 2085 0
    themin
    Poziom 11  
    Witam,
    Mam problem z wieżą LG FFH-376. Nie działa w niej odtwarzacz CD, tuner radiowy też.

Odnośnie odtwarzacza CD, laser czyściłem, jednak wydaje mi się, że problem jest gdzieś indziej ( myślę tutaj o sterownikach ), ponieważ nawet nie kręci płytą. Chociaż raz udało mi się sprawić, że silnik od CD się uruchomił i rozpędził płytę ( przekręciłem ręcznie jakimś trybem i się uruchomił ) i po chwili przestał, więc po tym stwierdziłem, że jest sprawny. Kolejna sprawa jest taka, że całe sterowanie sprawia wrażenie "ogłupiałego" , próbuje wykrywać płyty, kręci szufladką ( w tej wieży jest na 3 płyty ).

Jeśli chodzi o tuner radiowy to kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi. Niby pokazuje, że szuka częstotliwości, jednak bezskutecznie. Do tego nie ma żadnego dźwięku ( szumu, kompletnie nic ).

Ogólnie wydaje mi się, że w wieży połowa rzeczy nie działa, nie da się nawet ustawić godziny. Niestety nie wiem, jak było kiedy była sprawna. Dodam jeszcze, że przy odtwarzaniu z kaset magnetofonowych wszystko działa ( dźwięk bardzo dobrej jakości ). Również wszystko jest w porządku przy odtwarzaniu dźwięku z komputera przez AUX.

Liczę na pomoc i z góry dziękuję.
    Pozdrawiam,
    Themin