Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Outlook Express - poczta - eksport wiadomości

marcustown2 18 Sty 2010 12:02 4709 5
  • #1 18 Sty 2010 12:02
    marcustown2
    Poziom 10  

Witam,

Używam Outlooka na 2 komputerach połączonych w sieć. Stało się tak, że straciłem na jednym wiadomości z datą od 14 grudnia do 6 stycznia. Te wiadomości są na poczcie drugiego komputera i nie wiem teraz jak przenieść te wiadomości tak, żeby one wskoczyły na swoje miejsce. Jest jakaś funkcja eksportuj wybrane wiadomości? Będę wdzięczny za pomoc:D

0 5
  • #2 18 Sty 2010 12:43
    fuutro
    Poziom 43  

Dużo tego jest :?: Jak nie to po prostu zwyczajnie je zapisz np na pendrajwa i wciągnij do okna drugiego programu.

0
  • #3 18 Sty 2010 13:32
    marcustown2
    Poziom 10  

Ok, czyli zapisuje wiadomość do pliku *.eml, przenoszę na 2 komputer i normalnie przeciągam z dysku do skrzynki odbiorczej, tak?

I jeszcze jedna sprawa. Mam archiwum w plikach *.dbx. Jak wskazać inną lokalizacje niż domyślna dla Outlooka np. na dysku D:, bo będzie bezpieczniej. I czy Outlook będzie automatycznie na bieżąco dodawał nowe wiadomości do tych plików dbx?

0
  • Pomocny post
    #4 18 Sty 2010 13:43
    fuutro
    Poziom 43  

Tak. Tyle wystarczy.

Jak zmienić tą lokalizację to nie wiem ale możliwe że rejestr jest od tego.

0
  • Pomocny post
    #5 18 Sty 2010 23:07
    Lzep
    Poziom 39  

marcustown2 napisał:
    Mam archiwum w plikach *.dbx. Jak wskazać inną lokalizacje niż domyślna dla Outlooka np. na dysku D:, bo będzie bezpieczniej. I czy Outlook będzie automatycznie na bieżąco dodawał nowe wiadomości do tych plików dbx?
    Folder Outlooka ustawia się w : Narzędzia/Opcje/Konserwacja/Folder magazynu. Tam wstawiasz ścieżkę - jak mam np. D:\POCZTA i działa w porządku !

0
  • #6 09 Lut 2010 12:30
    marcustown2
    Poziom 10  

Dziękuje wam bardzo, się udało:D

0