Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung j600 klawisze boczne

18 Sty 2010 12:26 1558 11
  • Poziom 19  
    Mam samsunga j600 i ma on przerwane te tasemki co są podłączone do płytki głównej, są one przerwane jakieś 3mm od tych kostek co się podłącza do płyty. I teraz pytanie czy da się to jakoś naprawić? Bo na allegro nie mogę znaleźć tych klawiszy bocznych od włączania telefonu klawiszy glosnosci i klawisza aparatu.
  • Computer Controls
  • Poziom 14  
    chyba raczej już niż z nimi nie zrobisz, ja bym poszukał na allegro jakiegoś uszkodzonego samsunga, i wymienił bym taśmy...
  • Poziom 14  
    Może zamów w serwisie :) niewiem czy to o te części ci chodzi
    GH59-04884A KEY FPCB-SGHJ600E SIDE VOL 2 KEY FPCB Service Available Yes
    oznaczenie na rysunku QVKO1
    GH59-04885A KEY FPCB-SGHJ600E SIDE CAM 1 KEY FPCB Service Available Yes
    oznaczenie na rysunku QCA02

TANIOCHA myślę że maks 20pln za obie

• Poziom 19  
    QCA02
    QVk01

Te dwa elementy mi są potrzebne.
  • Computer Controls
  • Poziom 14  
    Podtrzymuje, spróbuj zamówić w serwisie. Kody masz w mojej pierwszej odpowiedzi to te które mają oznaczenia GH..-.......... spisz sobie te numery i zamów . That's all folks :)
  • Poziom 9  
    Posatraj sie poszukac jakiejs aukcji na allegro, ze zbitym wyswietlaczem, bez baterii itp. Moze wyniesie Cie troszke drozej ale spojrz na to z drugiej strony :) Bedziesz mial jeszce mnostwo innych czesci po za tasiemkami :) Wiec allegro.pl, lutownica w dłon i jazda :)
  • Poziom 14  
    Jeżeli będziesz miał problemy z zamówieniem w serwisie ( a są to części dostępne w magazynie Samsunga ) to daj znać postaram się ci pomóc :)
  • Poziom 19  
    A dlaczego w internecie nie można takich cześć zamówić ? np . allegro albo jakiejś hurtowni ;]
  • Poziom 15  
    Witam mam takie elementy. Zapraszam na pw
  • Poziom 19  

Mam problem z tym miejscem zaznaczonym jest to wyrwany punkt lutowniczy i jest to akurat od włączania telefonu ;/
    da się z tym coś zrobić podpiąć gdzieś ?