Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt modena rd148 połączenie z procesorem

tomasnew 18 Sty 2010 13:01 1243 2
  • #1 18 Sty 2010 13:01
    tomasnew
    Poziom 11  

Witam siedze nad grajkiem blaupunkt modena rd148 trafił do mnie z uszkodzoną kartą mam problem z połączeniem sie z procesorem czy któryś z kolegów może potwierdzic poprawność podlączenia standardowego interfejsu od motoroli na maxie do tego grajka

procesor 64 nozek zc401633fcu maska 0d58j
    na podstawie specyfikacj pdfa

1 --txd
    64--rxd
    62--mode b do masy
    61--reset
    25-- podniesiona do gory
    rezonator 8mhz

rxd,txd,reset podniesione do gory wiec nic je nie moze obciazac
    prog motocra 4.3 a takze 6.0

brak połączenia po kilku próbach zbotowania na wyświetlaczu service gdzie tkwi problem ze nie moge sie połączyć inne motki bez problemu łączyłem prosze pomóżcie

widze że ciężko o pomoc na forum może się jednak ktoś zlituje i udzieli cennej rady

Ortografia do poprawy [polska czcionka] , regulamin i zasady forum.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1376147.html
    [damiancz]

0 2
  • #2 23 Sty 2010 10:44
    wroona
    Poziom 23  

sprawdz czy 63- mode A jest do masy. Ja nie odcinam 25 nogi.

0
  • #3 30 Sty 2010 01:49
    tomasnew
    Poziom 11  

Nadal brak komunikacji mode a i mode b podłaczone do masy 25 nóżka podniesiona od układu ale tez była podłanczana i nadal brak komunikacji interfejs sprawny testowany na innej motce rezonator 4 i 8 test brak podłączenia czy tylko mnie ratuje programator z etla

czy ktos z was wie gdzie kupic w polsce programator etl do 68hc11pa8 zabezpieczonych

sprawa juz nie aktualna procesor zabezpieczony dopiero programator z etlu sobie poradzil co do komunikacji z tym grajkiem stosujac sie do połączenia rozpisanego powyzej procek nie zabezpieczony na bank sie połaczy pamietac nalezy o tym by mode a i mode b bylo do masy rx tx oraz reset podniesione do gory 25 nóżka do gory rezonator 8mega i sprawny interfejs na maxie i zczytacie procek nie zabezpieczony w miom przypadku grajek mial zabezpieczonego procka i w tym przypadku rastuje programator np z etl pozdrawiam .

Nie pisze się postu pod postem na który nie otrzymałeś odpowiedzi. Dodatkowo pilnie użyj klawisza "Pisownia" i popraw swoje posty. Regulamin i zasady forum. [damiancz]
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1376147.html

0
  Szukaj w 5mln produktów