Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy polsat przerywa sygnał na wszystkich kanałach

Mozaj 18 Sty 2010 14:40 8482 2
  • #1 18 Sty 2010 14:40
    Mozaj
    Poziom 9  

Witam, mam takowy problem z polsatem że gdy włączę dekoder to przerywa sygnał na wszystkich kanał oprócz jednego discovery ale jak dekoder będzie włączony całą noc to już to ustaje i wszystko da się oglądać. Wcześniej myślałem że to wina dekodera a że umowa mi się skończyła to poszedłem po nowy dekoder, mam teraz ten dekoder mini i na nim jest to samo. Instalacja jest wykonana w taki sposób: antena wisi na kominie jest to kamienica jedno piętrowa, wcześniej jak zakładali tu antenę zbiorczą tv naziemnej dla wszystkich lokatorów to dogadałem się z monterem żeby mi tą antenę satelitarną też za drobną opłatą powiesił, tak też zrobił, wyregulował i dostroił to wszystko jakimś swoim przyrządem i puścił mi kabel do sumatora na strychu a potem już jednym kablem do domu do gniazdka. Rzecz w tym że na szybko mu musiałem skombinować antenę i konwerter i konwerter dorwałem od sąsiada jakiś taki kilkuletni używany, mniemam że może to być wina konwertera ale prosiłbym was o jakieś rady, wymiana jego w tej chwili nie jest taka prosta bo był remont dachu i na komin na którym wisi czasza nie da się już wejść więc nie chcę dzwonić po fachowca który przyjedzie dźwigiem i skasuje mnie z 500zł za wymianę lnb i usługę dźwigiem więc dlatego proszę o jakiekolwiek sugestię. Z góry dziękuję i pozdrawiam

1 2
  • #2 18 Sty 2010 14:59
    irek19
    Poziom 33  

Zacznij jednak się zastanawiać nad nowym konwerterem.

1
  • #3 18 Sty 2010 23:14
    wpat
    Poziom 22  

Może jak nie masz możliwości wymiany konwertera to powieś drugą antenę w miejscu łatwo dostępnym, będzie taniej niż podnośnik.

0