Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Altusy a może coś innego ?

ErAPe 18 Sty 2010 16:12 1095 3
  • #1 18 Sty 2010 16:12
    ErAPe
    Poziom 8  

Witam.

Przejdę od razu do rzeczy.

Mianowicie mam zamiar zorganizować sobie mały system audio w pokoju. Posiadam już amplituner Technics SA-EX100. Do tego przydałyby się jakieś kolumny w granicach 300 zł. Słyszałem o Altusach, które można spotkać na allegro w podobnych cenach. Problem polega na tym, że nie znam się na tym i chciałbym prosić o opinie i ewentualne propozycje kolumn. Dodam, że to wszystko będzie podpięte pod komputer, zwykłe użytkowanie dla potrzeb domowych (chociaż czasem troszkę głośniej ;) )

Z góry dziękuję

0 3
  • #2 18 Sty 2010 16:45
    dues
    Poziom 28  

Lepiej Tonsil Mildton, mniej dudniące i mniej piskliwe. Tylko na oryginalnych przetwornikach.

0
  • #3 18 Sty 2010 16:59
    ErAPe
    Poziom 8  

poszukałem trochę i natknąłem się na Tonsil Mildton 200.

Spotkałem się z takim opisem : Kolumny są w dobrym stanie wizualnym(posiadają kilka rys i obić ale jak na swój wiek są w dobrym a nawet bardzo dobrym stanie) Niestety czas dał się we znaki głośnikom niskotonowym-do wymiany są górne zawieszenia(koszt takich to kilkanaście zł) cewki w głośnikach są sprawne i ogólnie kolumny są sprawne i grają bardzo dobrze i potężnie!
    Aukcję zaczyna od 1zł i BCM!

Interesuje mnie czy te 'zawieszenia' to na prawdę niski koszt. I czy to wgle opłaca się kupić?

0
  • #4 18 Sty 2010 17:03
    dues
    Poziom 28  

Koszt niski ale jak sam je sobie wymienisz. W serwisie to już nie tak tanio.

0