Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ford mondeo mk1 centralny zamek nie zamyka wszystkich dzrwi

18 Jan 2010 22:28 6148 7
  • Level 9  
    witam mam taki problem z cntalnym zamkiem a mianowicie gdy zamykam lub otwieram drzwi od strony kierowcy zamek działa tylko w tych drzwiach a gdy od strony pasarzera zamek działa na wszystkich drzwiach.
  • Level 31  
    Witam!
    Czy to anglik?
    Cześć!
  • Level 9  
    nie był sciągany z niemiec jakies 6 lat temu
  • Level 12  
    Tam niema siłownika wszystko jest w zamku.Po prostu często używany się zużył .Są bodaj dwa rodzaje,wymontuj lub ze zdjętą tapicerką pojedź na złom,różnią się wtyczką i widać ją po zdjęciu tapicerki.
    Kup ten zamek właśnie z anglika bo tam tych drzwi rzadko używają.
  • Level 9  
    Mam podobny problem i okazało się że niema prądu w drzwiach kierowcy.
    Kabel idzie od drzwi kierowcy, pod siedzeniem kierowcy i dalej w kierunku siedzenia pasażera.
    Pod siedzeniem pasażera, z tego co wyczytałem na różnych forach jest jakaś kostka w której lubią zaśniedzieć styki, spod siedzenia pasażera jak się domyślam wiązka idzie dalej do sterownika za schowkiem.

Zobacz czy nie masz mokrej wykładziny pod dywanikiem pasażera i od razu zapytam.
    Wie ktoś jak się dobrac do tej kostki pod siedzeniem pasażera?
    Czyli czy trzeba rozcinać wykładzinę, jeśli tak to w której części fotela(przód czy tył) przyjmując że boczek fotela jest równo ze słupkiem.
    Czy wystarczy prysnąć jakimiś preparatami polepszającymi kontakt, czy może ma sens jakoś dodatkowo to zabezpieczyć - np. owinąć szczelnie folią?
    Pozdrawiam
  • Level 22  
    Pierwsza sprawa nie kostka tam jest tylko wiązka demontujesz pod schowkiem listwę progową ,pod wykładziną na progu przed fotelem idzie tunel z plastiku a w nim wiązka przewód odpowiedzialny za zasilanie jest pomarańczowo czarny i łączy się tam z wszystkimi zamkami jest zgrzew.Tam właśnie gnije.
  • Level 9  
    Dzięki za podpowiedź, tego właśnie potrzebowałem.
    Pozdrawiam