Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZyXEL Prestige 660HW-67 firmware jak wgrać??

19 Sty 2010 13:51 3890 4
  • Poziom 10  
    Witam
    Posiadam router Zyxel Prestige 660HW-67 i mam problem ponieważ jest tam wgrany soft z językiem niemieckim i ciężko się to obsługuje, wiec chciałbym zmienić na angielski.
    Pobrałem firmaware angielskie (tyle ze ono jest starsze niz to co mam) i gdy wejdę na router przez przeglądarkę to jest tam zakładka firmware, wchodzę tam jest pole żeby wskazać plik z firmware wiec wskazuje i zatwierdzam, ale wyskakuje błąd ze router je odrzucił.

Próbowałem także przez uruchom->telnet no i tam są dwie instrukcje jak wgrać firmware i plik konfiguracyjny:
    ZyXEL Prestige 660HW-67 firmware jak wgrać?? ZyXEL Prestige 660HW-67 firmware jak wgrać??

No wiec według instrukcji wchodzę na FTP i o to co mi po kolei wyskakuje:

I nie wiem co dalej trzeba zrobić, może coś źle wpisuje? lub trzeba coś zmienić w konfiguracji routera?

Edit:
    Mój obecny soft:
    ZyNOS Firmware-Version: V3.40(QD.8) | 12/21/2006
    A pobieram taki:
    P-660HW-67_3.40(QQ.7)C0.zip
  • Poziom 10  
    Wygląda tak samo??
    Router jest z Niemiec i bardzo prawdopodobne że to taki, tylko jak mam to dokładnie sprawdzić?

Soft podałem w poście pierwszym
  • Poziom 22  
    Wygląda prawie tak samo z tym że od spodu ma tak:
    Kolego podaję Ci też kontakt do serwisu ZyXEL-a na Polskę Apollo Multimedia tel. (22) 652 16 26 - też mam P660-HW tyle że T, a o tym serwisie jak najlepsze zdanie.
  • Poziom 10  
    Dzięki, ale dałem sobie już spokój z tym jest tak jak jest, używam tego tylko jako Wi-Fi i działa wiecej mi nic nie potrzeba, to wi-fi jakoś daje rade obsługiwać.