Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ciągnik T25, budowa alternatora

19 Sty 2010 21:00 5695 5
  • Poziom 2  
    Witam! Mam problem z alternatorem. Wymieniłem łożyska, skręciłem i powinno być ok. Jednak po tej wymianie alternator nie ładuje. Może coś źle złożyłem. Bardzo proszę o instrukcję złożenia. Bardzo pilne. Pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Alternator skręca się tak samo jak się go rozkręca, może źle podłączyłeś.
    Link
  • Poziom 2  
    Skręcić to wiem tylko gorzej bo niewiem czy dobrze podłączyłem diody tu jest problem teraz nie ładuje potrzebował bym jak te trzy kable podłączyć a są tego samego koloru
  • Poziom 23  
    Zobacz tu Link
  • Poziom 10  
    najprosciej wziasc alternator ze starego golfa i zamontowac
  • Poziom 10  
    przewody ktore ida od cewek iod diod obojetnie jak skrecisz.Natomiast moze byc problem z tulejka za lozyskiem od kola pasowego. Tulejka ta nie powinna obracac sie na walku gdyz przenosi wzbudzanie.Sprawdz czy dobrze podloczyles kable zewnetrzne

Dodano po 32 [minuty]:

Witam.Kable ktore ida od cewek do diod mozesz polaczyc obojetnie jak.Moze byc problem z tulejka ktora jest na walku za lozyskiem od kola pasowego.Ona nie powinna sie obracac na walku poniwarz przenosi wzbudzanie.Sprawdz tez podlaczenie trzech cienkich kabli przy alternatorze.Jeden-masa czarny pod srube z blacha. Dwa pozostale bez znaczenia.Drugie zlacze-sruba cienka-wzbudzanie, gruba-+ .Jezelijest to alternator na piec wyjsc.

Dodano po 1 [minuty]:

Witam.Kable ktore ida od cewek do diod mozesz polaczyc obojetnie jak.Moze byc problem z tulejka ktora jest na walku za lozyskiem od kola pasowego.Ona nie powinna sie obracac na walku poniwarz przenosi wzbudzanie.Sprawdz tez podlaczenie trzech cienkich kabli przy alternatorze.Jeden-masa czarny pod srube z blacha. Dwa pozostale bez znaczenia.Drugie zlacze-sruba cienka-wzbudzanie, gruba-+ .Jezelijest to alternator na piec wyjsc.