Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw golf 3, problem z wycieraczkami

pepik84 19 Sty 2010 21:31 4614 6
  • #1 19 Sty 2010 21:31
    pepik84
    Poziom 2  

Witam! Mam problem z wycieraczkami przednimi, działaja tylko na maxa, natomiast nie pracują czasowo i nie działą opcja pośrednia. Przekaznik 99 jest sprawny. Chciałbym dodać że spryskiwacz działa tylko na opcji Max.Proszę o wskazówki co może być przyczyną usterki.

0 6
  • #2 19 Sty 2010 22:35
    ZapleT
    Poziom 15  

Może to być wina przełącznika zespolonego - należy przemierzyć miernikiem przejścia,może to być wina również sterownika pracy wycieraczek jak również wina silniczka.To,że działa on na 3 biegu nie znaczy,ze jest sprawny.Do biegu wolnego ma inne uzwojenie.Wówczas też może nie działać praca przerywana,ponieważ jest ona realizowana z biegu wolnego.

1
  • #3 20 Sty 2010 15:40
    Henryk Marchel
    Poziom 10  

sprawdz czy nikt nie wlaczyl na wielkim mrozie silnik wycieraczek ma dwie szczotki pracy jedna jast na prace przerywana i wolny bieg a druga na szybka prace ewentualnie uszkodzony jast przekaznik

1
  • #4 26 Sty 2010 14:24
    Berek__89
    Poziom 9  

i jak kolego doszłeś z tym co jest bo ja też mam coś takiego wymieniłem silniczek mechanizm przełącznik zespolony i dalej to samo jeszcze mi został przekaźnik bo nie sprawdzałem ??

0
  • #5 26 Sty 2010 17:03
    pepik84
    Poziom 2  

Witam. U mnie jak się okazało przekaznik był wsadzony nie w to gniazdo co trzeba, i teraz działa wszystko dobrze.

0
  • #6 06 Lip 2011 02:06
    genkowski1
    Poziom 12  

u mnie w golfie III miałem dzisiaj taki problem, chodziły przednie i tylne naraz, po zdjagnozowaniu wpadłem na pomysł przedmuchania kompresorem skrzynki bezpieczników i jak ręką odjął. Pozdrawiam

0
  • #7 06 Lip 2011 08:28
    enauto
    Poziom 29  

genkowski1 napisał:
    u mnie w golfie III miałem dzisiaj taki problem, chodziły przednie i tylne naraz, po zdjagnozowaniu wpadłem na pomysł przedmuchania kompresorem skrzynki bezpieczników i jak ręką odjął. Pozdrawiam

Uszczelnij przednią szybę.

0
  Szukaj w 5mln produktów